Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAG] AUX- podłączenie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

chciałem zapytać jak uruchomić aux ,który znajduje się podłokietniku... podłączam mp3,telefon i nic w multimediach nie pokazuje mi się aux... pomocy co mam zrobić ??

Opublikowano

Musisz jeszcze z poziomu MMI ustawic na AUX :)

Przyciśnij pierwsze MEDIA wyswietli ci wtedy napis AUX .

Opublikowano
  • Autor

tylko ,że jak włączam na media to nie ma aux... tylko od razu wskakuje w cd...

Opublikowano

tylko ,że jak włączam na media to nie ma aux... tylko od razu wskakuje w cd...

Wciśnij wtedy przycisk gorny po prawej stronie koło duzego pokrętła :)

Opublikowano
  • Autor

tak tylko tam wtedy jest CD... i nie ma wyboru aux. Czy podłączony czy nie ,nie ma wyboru aux...

Opublikowano

tak tylko tam wtedy jest CD... i nie ma wyboru aux. Czy podłączony czy nie ,nie ma wyboru aux...

Dziwna sprawa :mysli: masz wejscie w podłokietniku na AUX a nie masz na wyswietlaczu :confused4: Zmieniany moze miales tunel srodkowy ?

Musisz w takim razie zmienic kodowanie :) albo Ukrytym MENU to zmienisz .

Opublikowano
  • Autor

miałem wgrywane pl menu.. ale nie miałem nic grzebane nic więcej..

Opublikowano

miałem wgrywane pl menu.. ale nie miałem nic grzebane nic więcej..

No to masz odpowiedz :confused4: jedz tam gdzie ci to MENU wgrywali i niech ci prawidłowo zrobią kodowanie . A przy okazji sprawdz czy masz bledy w 07 CONTROL HEAD :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Ja mam takie Pytanie odnosnie żekomego adaptera multimedialnego, który można kupic na allegro w granicach 500zł. jestem ciemny w tych sprawach i chciałbym sie dowiedzieć czy mozna w ten sposób podłaczyć telefon i czy bez tunera TV i DVD bedzie odtwarzac ze smartfona jakiekolwiek video? :mysli:

Opublikowano

Witam. Ja mam takie Pytanie odnosnie żekomego adaptera multimedialnego, który można kupic na allegro w granicach 500zł. jestem ciemny w tych sprawach i chciałbym sie dowiedzieć czy mozna w ten sposób podłaczyć telefon i czy bez tunera TV i DVD bedzie odtwarzac ze smartfona jakiekolwiek video? :mysli:

Tylko teraz pytanie do jakiego autka ? :mysli: co tam masz na pokladzie ?

Opublikowano

Chodzi mi o Audi A4 B7 a na pokładzie RNS-E .

Opublikowano

Chodzi mi o Audi A4 B7 a na pokładzie RNS-E .

No chyba widac jaki to temat i jakiego modelu dotyczy :)

Opublikowano

no to pomozesz? Bylbym bardzo wdzieczny.

Opublikowano

Ok dzieki wielkie.A nie ma moze jakichs tanszych zamiennikow DVD ktore wspolracowaly by z RNS-E? I gdzie mozna by je bylo dostac?

Opublikowano

A nie ma moze jakichs tanszych zamiennikow DVD ktore wspolracowaly by z RNS-E? I gdzie mozna by je bylo dostac?

Szukaj na ALLEGRO uzywki albo w Dziale Sprzedam :)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Grzechu mam ten sam problem tzn nie ma aux, rownież jak wejdę w media-zródło to jest tylko cd ;( ty mi radio zmieniłeś wiec czegoś nie wgrales :/

---------- Post dopisany 03-11-2013 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2013 at 10:44 ----------

Moglby ktos napisac w jaki sposob wlaczyc aux z vcds?

---------- Post dopisany 04-11-2013 at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 20:07 ----------

Ukrytym MENU to zmienisz .

Ale jak?

Opublikowano
AUX wlaczamy poprzez Zielone menu

Musimy zrobić instalacje .

Zrobilem tak jak gosciu na flmiku i MMI widzi juz AUX ale nie ma strumienia glosu sprawdzalem na 2 uzadzeniach Iphone 5s i Samsung Galaxy s4 bez rezultatu:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.