Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 All] linka od wlewu paliwa


sproket1

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkim ponownie.mam taki problem -zerwala mi sie linka od wlewu paliwa.(tak podejrzewam).poniewaz do otweirania wlewu paliwa wytarczy mi otwarcie samochodu z pilota.nie ma tam zadnego uchwytu do otwierania.wywnioskowalem to z tego bo wszystkie drzwi sie zamykaja z pilota a wlew niestety caly czas jest otwarty.wiec mozna go otworzyc reka nawet jak samochod jest zamkniety.czy ktos mial moze taka sytuacje i co zrobic aby to naprawic i przede wszystkim jak sie tam dostac:) pozdrawiam robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pewnie poszedł ci zamek od wlewu paliwa(foto-1)

8.JPG

A dostać sie do niego łatwo musisz odkrecić prawą zasłone w bagażniku

z tego co pamietam musisz najpierw odkrecić dwa uchwyty na dole (foto-2)to jest chyba Torx 30(4 srubki),

nastepnie u góry na srodku jest jeden jakby to nazawać nit (foto-3) plastkiowy musisz go wyciągnąć

nastepnie musisz odgiąć blaszke (foto-4)która znajduje sie około 30 cm od tego nita w strone tylnej cześci samochodu (trzeba uważać bo czeste jej wyginanie może ją ułamać). Trzeba także odkrecić plastik na progu załadunkowym (zakrywający zamek) umocowany on jest na dwie nakretki 6 (klucz 10), zeby sie do nich dostać trzeba wyjąć koło zapasowe, po odkreceniu odchylamy ją i sama odchodzi.

Boczna zasłona trzyma sie jeszcze na trzech zaciskach :

9.JPG

Wystarczy szarpnąć i sama odejdzie i naszym oczom ukazuje sie Zamek wlewu paliwa:

7.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...