Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Chorus by Grundig- tylne glosniki i zmieniarka.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , posiadam Chorus by Grundig kaseta - gra tylko przod, z tego co sie doczytalem na forum radio to niee ma wyjscia na glosniki tylne tylko trzeba jakos inaczej to podlaczyc ...hmm co mam kupic , jakas przejsciowke , kostke ..?? szukalem na allegro i zero.

Kolejny problem to taki, ze chcalem je wyjac z kieszeni i za nic w swiecie nie chce drgnac - nie chcialbym wylamac cos albo zniszczy bo radio zamierzam dalej uzytkowac - jakis pomysl jak je wyciagnac ?

I ostatnie pytanie do tego radyjka , z tego co przeczytalem w opisasz to pod to radio mozna podpiac zmieniarke bezproblemowo, tak ?

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też posiadałem radio Chorus i tył mi grał. przednie głośniki zasilane są z radia a tylne głośniki i woofer są zasilane przez wyjście liniowe czyli wzmacniacz. Jak ci nie grają tylne głośniki jest pare opcji po pierwsze sprawdz czy nie masz ich ściszonych na radiu druga opcja jest taka ze ich po prostu nie masz albo ktoś je zakosil albo też zabrał wzmacniacz co jest umieszczony w bagażniku. Strawdz także czy masz woofer w tylniej półce.Model Chorus nie posiada sterowania zmieniacza i w nim złącze zmieniacza jest nie podłączone. Ja też miałem problem z wyciągnieciem go po prostu mocno sie trzyma. Dorób sobie blaszki serokie na 4 mm a długi na 5cm. Jak je bedziesz wciskał to wewnątrz radia rozchylają sie blaszki i wtedy musisz je wyciągać najlepiej za wejscie od kasety.Polecam także opis kostek:

http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...