Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sposób na ceny paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyli tak jak myślałem. Jojcenie żeby pojojcyć. i tak z każdym jednym . Tak ogólnie to jest syf, tragedia i nic się nieda zrobić i w ogóle do d*py ale jak przejdziemy do szczegółów to się okazuje że akurat kolega powodów do narzekania nie ma. No i weź ogarnij o co chodzi. Narzekanie zostaw tym co mają ku temu powody, bo od tego marudzenia lepiej nie będzie. od razu uprzedzam kontrargumenty - nie, nie twierdze, że wszystko jest idealnie.

Co ma do tego zasobność portfela ?

Wolałbyś przeczytać posta w stylu ,, mam kupe forsy ,jak dla mnie paliwo może być po 10 zł " i w podpisie idiota ?

Opublikowano

czyli tak jak myślałem. Jojcenie żeby pojojcyć. i tak z każdym jednym . Tak ogólnie to jest syf, tragedia i nic się nieda zrobić i w ogóle do d*py ale jak przejdziemy do szczegółów to się okazuje że akurat kolega powodów do narzekania nie ma. No i weź ogarnij o co chodzi. Narzekanie zostaw tym co mają ku temu powody, bo od tego marudzenia lepiej nie będzie. od razu uprzedzam kontrargumenty - nie, nie twierdze, że wszystko jest idealnie.

Co ma do tego zasobność portfela ?

Wolałbyś przeczytać posta w stylu ,, mam kupe forsy ,jak dla mnie paliwo może być po 10 zł " i w podpisie idiota ?

nie, po prostu masz odpowiedź na pytanie dlaczego nikt nic nie robi jeśli chodzi o te pospolite ruszenie i jakieś protesty. po pierwsze ludzie jednak mają więcej niż to mówią wszem i wobec a po drugie mają na tyle rozumu, żeby wiedzieć iż takie akcje na dłuższą metę nie przynoszą oczekiwanego skutku. Już nie mówiąc o tym, ilu tych inicjatorów nawołuje tak naprawdę do rozróby a nie manifestacji niezadowolenia. Ludzie dzisiaj mają tak naprawdę znacznie więcej do stracenia niż mieli kiedyś więc rachunek zysków i strat podpowiada co jest rozsądniej.

A czasem zamiast narzekać bo taka moda lepiej nic nie powiedzieć...

Opublikowano

Inaczej mówiąc kula w łeb wszystkim kurvom z sejmu, po kolei. Niech się znajdzie jakiś szaleniec co ich wysadzi :good:

ja to moge zrobic z mila checia ale tylko wtedy jesli nie bede mial ćwiartki za kratkami ;d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.