Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Małe pokazywanie temperatury a wszystko zapowiada sie że jest OK!


patrosss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

autko to audi a4 b5 1.8t z gazem

problem moj polega na tym ze wczoraj wszystko bylo ok a dziś nagle wskaznik temperatury przez caly dzien jazdy ujawnil mi tylko raz 90 stopni a tak to to 70 max 80 gorny waz jest goracy cieple powietrze leci z kratek dolny zimny wszystko tak jak byc powinno jest ok .

zadnego bledu nie pokazuje na desce.

co to moze byc za przyczyna ? termostat moze czujnik od wskazywania temperatury ?

Prosze o jakies sugestie czy ktos tak mial lub wie dokladniej co to moze byc :)

pOZDRAWIAM SERDECZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz klimatronik? jak tak to na 49 kanale jest temp cieczy chłodzącej. Porównaj ze wskazaniami licznika[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 22:05_________________________________________________na rozgrzanym silniku dolny wąż powinien być ciepły. A czy podczas jazdy temp spada a na postoju rośnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a jak wlaczyc ten kanal 49 ???

wlasnei z ta temperatura roznie bywa tak dzis zauwazylem czasem na postoju rosnie i w czasie jazdy rowniez .. hmm mozliwe ze termostat sie zawiesza .. ale cos mi si ewydaj e ze to ten czujnik

bym byl bardzo wdzieczny jak bys mi napisal jak to sprawdzic z tym klimatronikiem przypomne z emam wersje przedliftowa

TO jeszcze jak ten cienki przewod powinien byc goracy na cieplym silniku i ten gruby tez ?? hmm wydawalo mi sie ze cienki powinien byc goracy a ten gruby zimny przy sprawnym termostacie ( przy prawidlowym obiegu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy dzis kupilem termostat i jutro wymienie

zeby przelaczyl sie na gaz dzis musialem czekac okolo 15 minut zawsze przy tej temp przelanczalo mi sie okolo 5 minut .

ten moj termostat cos sie zawiesza teraz trzyma nei cale 90 a czasami 70 wymienei go i zobaczymy |:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...