Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.6] dziwne spalanie


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

jadąc przez Niemcy przejechlem na zbiorniku 685 km i jeszcze zostalo paliwa prędkości różne 120; 140; 160 no i miejscami 200. Natomiast jadąc z powrotem (zatankowalem 35 l VPower Racing i zmieszala się ona z 95 będącą w zbiorniku też schell dalo to pelny zbiornik)na tej mieszance przy stalej prędkości 140, 20 km przed granicą musialem dotankowywać franca wziela okolo 9l/100 km czy to byla zla prędkość no bo w tamtą stronę to fenomenalnie tylko że tam prędkość byla zróżnicowana. w Polsce na trasie brala mi 7l czyżby za dobre paliwo i tak byla spragniona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby tak bylo jak mówisz bo już się zaczolem martwić że coś się niuni pomylilo, to sądzisz że na shelu w germanach też mają gnojówkę czy ta moja mieszanka pól na pól byla tak szybko lotna :) w każdym bądż razie by to pierwszy i ostatni raz kiedy tankowalem Vpower Racing, na 95 Super Benzin lepiej śmiga i nie ma takiego apetytu.

Dzięki ci przyjacielu o ciemniejszej karnacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki zapomnialem odjąc trasę w Polsce 945 - okolo 260 = 685 :)

jeśli chodzi o jazdę do Niemiec to dotankowaem na schelu przed granicą do pelna i zrobilem dokladnie 685 km i mialem powyzej rezerwy prawie biala kreska czyli norma nie cale 7l/100 i to z klimą w 80% trasy no ale w drugą stronę to już wir w baku prawie 9l/100 i tu nie wiem czemu. A w woli ciekawości wyjeżdżalem z domu z pelniutkim zbiornikiem i przed granicą dolalem 17,6 l do pelna i dalo mi to spalanie 6,8l/100 w Polsce przy spokojnej jeżdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...