Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Proszę o pomoc 1% podatku choruję na SM


pitersonic

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Piotr mam 37 lat i od urodzenia mieszkam w Kętach .

Pięć lat temu zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane. Jest to przewlekła, zapalna choroba centralnego układu nerwowego, w której dochodzi do wieloogniskowego uszkodzenia tkanki nerwowej. Objawia się ona zaburzeniami ruchowymi, czuciowymi i móżdżkowymi (zaburzenia równowagi), zaburzeniami autonomicznymi, zespołami bólowymi oraz zaburzeniami poznawczymi i zaburzeniami nastroju. Choroba postępuje bardzo szybko – obecnie Piotrek porusza się przy pomocy balkonika czterokołowego i wymaga pomocy innych.

Codziennie pokonuje wiele barier i mimo ogromu problemów oraz swojej niepełnosprawności pozostaje aktywny zawodowo.

Aby spowolnić rozwój choroby potrzebuje stałej fachowej rehabilitacji. Konieczne są również specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne. Niestety z racji wysokich kosztów, które wynoszą kilka tysięcy złotych za turnus, ta forma leczenia pozostaje dla nas nieosiągalna. Niezbędny jest też zakup odpowiedniego sprzętu do rehabilitacji oraz przystosowanie domu w taki sposób, aby Piotr mógł w nim samodzielnie funkcjonować.

Dlatego też bardzo prosimy Państwa o przekazanie jednego procenta na pomoc, leczenie i rehabilitację Piotrka „Pitersonic”

1. W okienku ,,KRS” wpisujemy: 0000055578

2. W okienku ,,Cel Szczegółowy 1 %’’ wpisujemy : PIOTR SEBASTIAN NOWAK

3. W okienku ,,Wnioskowana kwota’’ : wpisujemy kwotę obliczonego wcześniej 1% podatku

Piotrek jest podopiecznym FUNDACJI NA RZECZ CHORYCH NA SM IM. BŁ. ANIELI SALAWY W KRAKOWIE

BARDZO DZIEKUJĘ ZA DOTYCHCZASOWE ZAANGAŻOWANIE I POMOC.

Prośba do Admina o podwieszenie[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 19:50_________________________________________________Wielka Prośba do Admina o podwieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz liczyć na mój 1%. Podziwiam Cię, za wolę walki z chorobą. Wszystkiego dobrego :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc AUDI :no: Stoi w garażu :( już zdrowie nie pozwala jeździć

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia[br]Dopisany: 19 Styczeń 2012, 21:45_________________________________________________Dziękuje wszystkim za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...