Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Konfiguracja tapicerki


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Proszę o informację jak było z konfuguracjami tapicerki.

Czy np. Fotele sportowe/S-Line - w czarnej alcantarze wychodziły z boczkami z alcantarą a czy była konfiguracja tych samych foteli z boczkami w czarnej skórze?

Z góry dzięki za odp.

Pozdr

akjam

Dopisany: 20 Styczeń 2012, 13:42_________________________________________________

Wie ktoś coś na ten temat? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząć po Audikach to wydaje mi sie że nie było konfiguracji

Chyba były coś takiego że :

Jak była pełna skóra to i boczek byl w skórze , jeśli było skóra + alcantara lub material jak w s-line to i boczek był jako alcanta lub materiał ( s-line )

ale to nie jest info 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b8 można zamowić pakiet skóra (boczki drzwi) do różnych foteli (konfigurator na audi.pl), więc i w b7 mogło być podobnie.

Jest opcja wyłożenia podparcia w drzwiach skórą ale czy to chodzi o cały boczek czy tylko o podparcie (podłokietnik) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet skórzany wnętrza, obejmujący podparcia w drzwiach obszyte skórą - to akurat opis z A5 (podparcia to boczek, tak mi się wydaje). Ale dlatego pisałem o podaniu VINu, aby sprawdzić wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem własnie cennik z modelu B7 i takiego zapisu nie widzę ( moze była taka opcja chociaż wątpie ) ale fakt w B8 jest cos takiego dostępne i może byc z tapicerką Milano,Valcona i Alcantara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o konkretne autko więc i VINu nie ma. Z Waszych wypowiedzi wychodzi na to, że w B7 nie było takiej opcji... ALe może ktoś jeszcze coś podpowie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...