Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVB] Brak ogrzewania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich i proszę o pomoc szukałem już takiego problemu w różnych źródłach a więc zostało już tylko forum mianowicie chodzi o to że mam audi z końca 2002 problem jest taki że jak włączam nawiew na cokolwiek (nogi, szyba itd.)to silnik wentylatora pracuje na najwyższych obrotach a z kratek nawiewnych nie leci żadne powietrze ani zimne ani ciepłe vag nie wskazuje żadnych błędów po zdemontowaniu schowka i obserwacji klap wszystkie pracują z góry dziękuje za pomoc

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem wszystko wyszło na zero[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 20:14_________________________________________________nawet jak zdemontowałem serwo motory i klapami sterowałem ręcznie też nic nie leciało

Opublikowano
  • Autor

już nie mam pojęcia co to może być czyżby coś było zapchane [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 20:20_________________________________________________jakiś sporadyczny poduszki pod silnikiem[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 20:22_________________________________________________może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje[br]Dopisany: 02 Luty 2012, 20:25_________________________________________________ludzie pomoże ktoś bo to bardzo dziwna sprawa :mysli:

Opublikowano

mam to samo w swojej B5. :wallbash: :wallbash: leci mi tylko nawiew na szybę.

Opublikowano

mam to samo w swojej B5. :wallbash: :wallbash: leci mi tylko nawiew na szybę.

crisu no to jaki problem ,wyciagasz silniczek, przywozisz na spota i ochroniarz juz sie nie nudzi.za 2 godz to tak ci go wyczysci ze bedzie hulał jak trzeba i juz wszędzie będzie wiało a i cygara chłopaki w spokoju wypalą :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mam to samo w swojej B5. :wallbash: :wallbash: leci mi tylko nawiew na szybę.

crisu no to jaki problem ,wyciagasz silniczek, przywozisz na spota i ochroniarz juz sie nie nudzi.za 2 godz to tak ci go wyczysci ze bedzie hulał jak trzeba i juz wszędzie będzie wiało a i cygara chłopaki w spokoju wypalą :polew: :polew: :polew:

songo ale to nie jest śmieszne bo idzie zamarznąć w aucie. jak mi dmucha tylko na szybę. :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

dziękuje wszystkim znalazłem już przyczynę a mianowicie silnik od dmuchawy okazał się prawdopodobnie anglik kręcił się w tę samą stronę i wyglądał bardzo podobnie pod jednym względem mianowicie łopatki są skierowane w odwrotną

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 19:22_________________________________________________dołączam zdjęcie ten po lewej jest poprawny

04022012322.jpg

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 19:43_________________________________________________dziękuje wszystkim wątek uważam za zamknięty

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.