Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kenwood czy clarion ?


mogi

Rekomendowane odpowiedzi

bo kenwood osobiście go nie lubię jest ciężkie radio.raz miałem kenwooda i wiecej nie będę miał

a może to: zmiana podświetlenia i fajnie gra ogólnie fajne radyjko.sam takie będę kupował PIONEER CD DEH-4300UB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem jakiś czas temu kenwood,dla mnie dźwięk i moc jest lipna ,,to tylko moje zdanie,, clariona posiada kolega ,gra przyzwoicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie i zakupilem CLARIONA.

Teraz mam problem bo nie wiem gdzie podlaczyc RCA zeby mi wlaczalo wzmacniacz?

w instrukcji pisze ze zewnatrzny wzmacniacz mozna podlaczyc przez 4-kanalowe wyjscie RCA, ale nic z tego nie rozumiem :confused4:

w poprzednim kenwoodzie podlaczylem sobie pod zasilanie elektrycznej anteny, ale to radyjko nie posiada takiego wyjscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możesz zeskanować schemat i pokazać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowalem sie i zakupilem CLARIONA.

Teraz mam problem bo nie wiem gdzie podlaczyc RCA zeby mi wlaczalo wzmacniacz?

w instrukcji pisze ze zewnatrzny wzmacniacz mozna podlaczyc przez 4-kanalowe wyjscie RCA, ale nic z tego nie rozumiem :confused4:

w poprzednim kenwoodzie podlaczylem sobie pod zasilanie elektrycznej anteny, ale to radyjko nie posiada takiego wyjscia

RCA czyli chinch, łaczysz radio ze wzmacniaczem, rem lub remote łączysz z "remote on" kabelek niebieski z białym paskiem, oczywiście zasilanie i masę do wzmaka i chula :good:

Aktywny sub podłączasz w ten sam sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis podlaczylem radyjko i wszystko funkcjonuje poprawnie :) Jedynym minusem jest wyswietlacz. Prezentuje sie super, jest podswietlony na czerwono itd. Problem w tym ze w dzien a tym bardziej przy slonecznej pogodzie jest on praktycznie nie do odczytana. Nic nie widac. Taki maly minusik, ale reszta jest jak najbardziej ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...