Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kolizja- czy pojda znizki z OC i z AC (mojego)?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam ubezpieczenie OC AC w generali w full znizkach.

Czy przy drobnym otarciu 2 samochodow z mojej winy poleci mi znizka z OC i AC bo swojego też bede chcial zrobic.

Mam jeszcze inne auto ale nie w tej samej firmie i czy oni tez sie dowiedza o stluczce i mi pojada po znizkach.

Jak strace znizki to moze ktos wie jakie to beda wielkosci i z czego.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Lepiej powiedz co z B6???

I mam nadzieje, że mooiich byłych felg nie przerysowałeś :evil:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 17:58_________________________________________________Przeważnie przy pierwszej kolizji nie zabierają zniżek a jeśli już to max 5-10%

Ja jak kiedys miałem wypadek i jedno auto było do kasacji a drugie przerysowane to PZU mi zabrało 10% :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej powiedz co z B6???

I mam nadzieje, że mooiich byłych felg nie przerysowałeś :evil:[br]Dopisany: 22 Luty 2012, 17:58_________________________________________________Przeważnie przy pierwszej kolizji nie zabierają zniżek a jeśli już to max 5-10%

Ja jak kiedys miałem wypadek i jedno auto było do kasacji a drugie przerysowane to PZU mi zabrało 10% :wink4:

Twoje byle sa w garazu :good:. B6 ok tak naprawee chodzi mi o ojca :)

Zabrali ci 10% ale z OC czy AC. Bo Oc pokryje jego koszty naprawy a AC moje (ojca), dlatego pytam czy poleci znizka z tego i z tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...