Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B3Q Błękitny złomek :)


bezimienny

Rekomendowane odpowiedzi

1. NICK: Bezimienny

2. IMIĘ: Łukasz

3. MODEL: Audi 80 B3 Quattro US

4. WERSJA: US Quattro

5. ROCZNIK: 1988

6. SILNIK: 2.3 R5 NG na mechaniecznym wtrysku (niestety, ale tylko narazie) gazu nie widział i nie zobaczy.

7. OPIS AUTA: Pierwsze moje Quattro kolor srebrny błękit, jechałem po nią ok 250km w jedną strone, stan na tą chwile niezbyt dobry, sporo drobnych usterek jak i nie tylko, Ale plan jest zrobienie Jej na ideał tj. rozebranie do cna, blacharka+ ful malowanie, złożenie wszystkiego a większość cęści nowe, jedyny szkopuł tkwi w czasie bo planuje to na długgggggggoooooo. Miała być Fiesta Mk3 robiona na rajdówkę amatorską, ale będzie dopiero kolejnym projektem jak skończe ten. Audi A4 oczywiście zostaje, narazie jako "dupo wóz" bo B3 będzie tzw "zabawką"

8.DOKONANE ZMIANY / WYKONANE PRACE

a. wizualne: Brak

b. mechaniczne: Zalane do pełna

c. audio: jakiś soniak cd i seria głośniki + dźwięk R5

d. inne: Wyposażenie: Klima (bez kompresora, znaczy niedziała) 4x el.szyby, el. lusterka, tempomat, komputer pokładowy, licznik w milach (niedziałające nabijanie km/mil, ale sie zrobi pomysł jest), centralny z zepsutym polotem(dorobie nowe piloty), podgrzewane fotele, welur, znaczki "quatro na szybach(na tylnej grzany :twisted: ) kubełkowe fotele, 5x ori alu 14", szyberdach, QUATTRO !!! :twisted:

9. PLANOWANE ZMIANY / PLANOWANE PRACE

a. wizualne: remont a raczej kompleksowa odbudowa, zderzak przód+ lampy z B3 coupe, tylna blenda US (czyli taka jaka była oryginalnie) alu 16" w podobnym stylu jak obecne,

b. mechaniczne: Remont generalny wszystkiego, silnik kompleksowo, wszystke gumowe elementy wymienic, wywalic klime (raczej to co zostało) i sprzedać te fanty, naprawa wszystkich pierdół, hample z B4 coupe lub zmiana piast i hampli na te z A4 (4x108 na 5x112) lekkie obniżenie(gwincik) jakis dobry tłumiczek(przelot), może swap na 2.3 20v, albo powalczę z V8 to raczej marzenia ale kto wie.

c. audio: jakieś epokowe radio + dźwięk R5 :twisted:

d. inne: zarejestrować, ubezpieczyć, zaliczyć zlot kwietniowy i zaczynamy rozbiurkę, coś sie jeszcze wymyśli, nie śpieszy sie :hihihi:

10. FOTKI AUTA

robione w drodze do domu

zdjcie001ft.th.jpgzdjcie003ix.th.jpgzdjcie002n.th.jpgzdjcie004k.th.jpg

Fotki zrobie lepsze jak dorwę jakiś aparat a nie kalkulator.

P.S Oblałem studia mechaniczne po pierwszym semestrze (matma ;-( ) więc teraz będe sie sam uczył na tej pacjentce :V:

Pozdrawiam i licze na komentarze te pozytywne jak i krytyke (tego sie spodziewam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gaz na tym wtrysku to dramat niezakladaj bo zaczna ci sie prblemy mialem kiedys tylko b4 na tym wtrysku raz walnelo i na tym skonczyla sie bezproblemowa tania jazda , fajne b3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle doczytałeś, gazu na 100% nie będzie, napisałem że może zniknie mechaniczny wtrysk kiedyś. Gaz mam w A4 i to mo starczy, jeżdżę tanio a 80 będzie autem zlotowym, na weekendy i zimą na małe ślizganko:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...