Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] DVD pod RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

właśnie zakupiłem na allegro taki zestaw

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=348897708

Boberek , Łukasz - rezamy w weekend ??? + rybki :naughty:

Opublikowano

Ja w week mogę nie mieć czasu zbytnio - do rezania to sobie wyjmij schowek i najpierw zamontuj samo dvd w nim, bo wyoranie dziur w schowku to nie jest takie proste.

Opublikowano

Owszem jest proste jak ma się lutownicę odpowiednią... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja w week mogę nie mieć czasu zbytnio - do rezania to sobie wyjmij schowek i najpierw zamontuj samo dvd w nim, bo wyoranie dziur w schowku to nie jest takie proste.

dam rade ... jak znam siebie to pewnie już w piątek się za to wezme :decayed:

Łukasz - pamięć pod co podpinałeś ? jest na zmieniarce + i pamięć ?

Opublikowano

Łukasz - pamięć pod co podpinałeś ? jest na zmieniarce + i pamięć ?

Ja podłączyłem pod zmieniarkę - jest +, jest masa i jest sterowanie +.

Jak Ci się CANy wyłączą to wtedy DVD też się wyłącza.

Musisz miernikiem posprawdzać, bo nie pamięta, które to są przewody.

Opublikowano
  • Autor

orajt - spasiba

Opublikowano

Taka przyjemność w Naviservice kosztuje 1000 zł (sprzęt+montaż)

Inne ceny:

- oryginalny moduł bluetooth Audi z montażem to 1720,00 lub moduł bluetooth Nokia 1000,00

- niestety nie posiadamy tunera Telewizyjnego

- zamontowanie dwóch monitorów LCD 7'' w zagłówkach z podłączeniem do odtwarzacza DVD 1500,00

Opublikowano
  • Autor

drożej, a pozatym adaptery z N-S nie umożliwiają sterowania z navi tylko pilotem ....czyli za każdym razem musisz schowek otwierać :decayed:

zdzierają strasznie ... ceny kosmos

Opublikowano

zdzierają strasznie ... ceny kosmos

Ale nie wszystko jest łatwo kupić na Allegro ;( Chodzi mi o bluetooth'a czy tuner tv ;(

Czy pod ten adapter z zestawu można podłączyć tuner tv audi?

Opublikowano
  • Autor

nie - adapter zastępuje tuner. Ale można kupić tuner Tv i pod niego podpiąć DVD - tyle że trzeba się pieprzyć z ciągnięciem kabli

Opublikowano

Ale nie wszystko jest łatwo kupić na Allegro ;( Chodzi mi o bluetooth'a czy tuner tv

na ebay.de moduly bt schodza po 150-180EUR maks, czyli po 570PLN. Akcesoria do tego (kabel, antenka i mikrofon) do dostania za 90PLN.

Montaz zajmuje godzinke razem z kodowaniem VAG.

Niezla marze maja w tym naviku :)

Opublikowano

nie - adapter zastępuje tuner. Ale można kupić tuner Tv i pod niego podpiąć DVD - tyle że trzeba się pieprzyć z ciągnięciem kabli

A można w odwrotną stronę?: do systemu DVD podpiąć dodatkowo tuner TV? Żeby mieć i DVD i TV?

Opublikowano
  • Autor

ale po co tak ??????? jak już chcesz mieć TV i DVD to kupujesz ori tuner TV i pod to wpinasz sie z DVD :wink4:

Opublikowano

ale po co tak ??????? jak już chcesz mieć TV i DVD to kupujesz ori tuner TV i pod to wpinasz sie z DVD :wink4:

Wiecie, ja dopiero się uczę A4 :embarrassed:

Ale wtedy nie ma sterowania DVD z poziomu przycisków na RNS, dobrze kombinuję?

Opublikowano
  • Autor

Ale wtedy nie ma sterowania DVD z poziomu przycisków na RNS, dobrze kombinuję?

obawiam się że dobrze

Opublikowano

Mozesz kupic DVD z wbudowanym tunerem TV. Wtedy bedziesz mial wszystko razem :) Widdzialem takie wynalazki na allegro.

Opublikowano

Adaho

czy pod ten zakupiony przez Ciebie zestaw można bezproblemowo podłączyć LCD w zagłówkach? Czy coś trzeba dokupić jeszcze? (oprócz samych LCD oczywiście)

Opublikowano
  • Autor

dobre pytanie ... nie zastanawiałem się nad tym jeszcze. Wydaje mi sie że tak o ile znajdzie się wyjście sygnału na oba monitory LCD

trzeba by Alvaro zapytać - naszego guru w tym temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.