Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MULTITRONIC-niekonczace sie problemy


jawoks

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich,

tak jak na poczatku po zakupie bylem bardzo zadowolony tak teraz juz boje sie jechac gdzies w dluzsza trase tym autem.mam ciagle problemy z ta skrzynia,chociaz jest nowa tzn wymieniana przez audi w grudniu 2010 roku. Po przejechaniu paru tysiecy pekl mi waz od skrzyni,przy wymianie tego weza, mechanik w aso zle wlozyl oring i niedawno autko przestalo jechac na skutek braku oleju w skrzyni(olej pomalu wyciekal).w serwisie boscha wymienili oring i nalali olej(6l-zamiennik z febi).wszystko jest juz ok tylko nie zrobili adaptacji skrzyni.poporosilem ich o to,ale nie da rady,poniewaz ruszajac do tylu szarpie autem jakby poducha byla odrecona,urwana.patrzyli ale jest wszystko ok i nie moga nic wiecej zrobic.

jestem tymczasowo w malopolsce tzn wadowice-moze ktos moglby mi pomoc.

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, z tą skrzynią nie polecam jeździć do zakładów które nie mają pojęcia o niej, w szczególności jeśli nie potrafią zrobić prostej czynności jaką jest adaptacja. Jeśli masz vaga sam wykonasz ją bez problemu. Na forum jest temat co i jak.

Po drugie, Jak piszesz że skrzynia przestała działać w skutek niskiego poziomu oleju czy jego braku to nie wróże zbyt dobrze, oby tylko się nic nie stało jej.

Po trzecie, olej tylko i wyłącznie lać oryginał atf, nie jakieś zamienniki.

Co do aso to brak słów, szkoda że nie pojechałeś do nich z reklamacją w końcu to oni włożyli źle oring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokaldnie tylko i wylacznie Ori olej.... rozwiazaniem moze byc ASO ktory zakladal nowa skrzynie, bo dali ciala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak jak i nadmiar oleju w tej skrzyni dobrze nie wróży !! Ale bądźmy dobrej myśli ! I tak jak kolega wyżej napisał patrz komu powierzasz swojego multi bo dobrych fachowców w Polsce jest bardzo mało ! I na koniec radzę skontaktować Ci się z kolegą Bartkiem który bardzo dobrze ogarnia ten temat !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...