Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie dotyczące wymontowania silniczka klapy powietrza


tomaszzz

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może dokładna wiedze jak wymontować silniczek klapy powietrza, co trzeba rozebrać w którym miejscu dokłednie się on znajduje, może jakies zdjecia by się znalazły. Na forum skompo jest informacji na temat tego silniczka. [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2008, 18:33 _________________________________________________widze że chyba nikt się nie brał za tą klape, może chociaż podpowiecie jakiekiej lektóry poszukać co by bylo to rozrysowane i w przystępny sposób podane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która to klapa, napisz jaki masz błąd na klimatroniku, w tym systemie jest parę (chyba 4) klap powietrza i tyleż samo silniczków,

napisz o którą Ci chodzi to na pewno ktoś Ci odpisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bląd w klimatroniku wywala mi 15.7 Klapa powietrza, czasem blokowana, zresztą nie tylko tej klapy ale tamte znalazłem jak zrobić a do tej jakoś nigdzie nie moge znalść opisu gdzie dokładnie znajduje sie ten silniczek, udało mi się tylko ustalić że jest on gdzieś koło filtra kabinowego od strony schowka ale jak dokladnie jest on tam zamontowany to nie wiem, jak mam się doniego dostać aby jak najmniej rozbierć samochód, zależy mi na czasie bo

chciałem się zabrać za to w długi wekkend majowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisz w szukajkę klapa powietrza lub błąd 15.7

jest tego dużo na forum, trzeba tylko jakoś uporządkować te informacje w głowie

mnie też czeka rozbiórka kokpitu, tylko ja planuję wyjąć konsolę środkową i schowek, po to by mieć łatwy dostęp do wszystkich silniczków.

też planuje to robić na długim weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przdlądałem i sporo jest ale pytani a konkretnych odpowiedzi brak problem jest nawet z ustaleniem za co ta klapa odpowiada bo rożnie piszą, jedyn ciekawy opis był to jak gosciu wymątował

cała desko rozdzielczą bo musiał naprawić osuszacz a przy okazji zabrał sie za te nieszczęsne silniczki powiem szczerze nie mam ochoty wyciągać deski żeby go zrobić i dlatego szukam alternatywnego wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam i widzę zdjęcia, jak porąbane są operacje wykręcania i wkręcania silniczków, to już wolę wykręcić całą konsole środkową (jakaś godzinka) i mieć łatwy dostęp do całego tego ustrojstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykręcanie schowka 2 min okręcanie plastików pod kierą 2 min. wykręcenie radia, klimatronika - 15 min, wykręcenie tunelu środkowego 5 min. Wykręcenie całej reszty czyli tego metalowego żelastwa konsoli środkowej myślę że 30 min wystarczy.

Wyjmę jeszcze siedzenia do prania to trzeba doliczyć dodatkowe 10 minut.

tyle to trwa jak się wie co rozkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...