Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8T] nie chce jechac!


pietro

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam takie pytanko,po calonocnym postoju po odpaleniu, autko przez kilkaset metrow nie chce jechac!! przypomina to cos jakby jazde na 5 przy 30 na godzine!trwa to doslownie kilka minut,poczym wszystko wraca do normy!a samochod zachowuje sie tak od kilku dni,wczesniej tego nie robil ale to chyba dlatego ze bylo cieplej .teraz w nocy temperatura jest duzo nizsza!dla ulatwienia podam ze z odpalaniem nie ma problemu. co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko jest zagazowane,ale to sie dzieje na benzynce-po uruchomieniu musi chwile potrwac zanim sie przelaczy na gaz. a tak poza tym to dzisiaj zauwazylem ze troche szarpie (benzyna)podczas przyspieszania!co to??

Może warto sprawdzić świece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryka wyprodukowała na benzykę i tak trzeba było zostawić a nie Audi na gaz przerabiać i w serduszko ingerowć i to jeszcze takie a teraz zonk to było do przewidzenia zawsze prędzej czy póżniej instalacje LPG mają problem i z niekorzystnym wpływem na motor, sorki takie mam zdanie na temat LPG :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryka wyprodukowała na benzykę i tak trzeba było zostawić a nie Audi na gaz przerabiać i w serduszko ingerowć i to jeszcze takie a teraz zonk to było do przewidzenia zawsze prędzej czy póżniej instalacje LPG mają problem i z niekorzystnym wpływem na motor, sorki takie mam zdanie na temat LPG :mrgreen: :wink:

Nie zgodzę się z Twoją opinią na temat zagazowanych aut. Miałem kiedyś astre i na gazie chodziła jeszcze lepiej niż na benzynie. Jezeli instalka jest dobrze zestrojona i co jakiś czas przeprowadzi się jej przegląd to nie powinno być z nią problemów.

A co do problemu PIETRO to w 90% winą są wadliwe świece. Wykręć je, przeczyść, sprawdź przerwy, a jak trzeba to wymien. Prawdopodobne jest to, że tylko jedna z nich nie spełnia swych celów, dlatego autko czasem przerywa, a przy zimnym silniku jest zamulone. Sprawdź świece i napisz czy problem dalej istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...