Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8T] nie chce jechac!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam! mam takie pytanko,po calonocnym postoju po odpaleniu, autko przez kilkaset metrow nie chce jechac!! przypomina to cos jakby jazde na 5 przy 30 na godzine!trwa to doslownie kilka minut,poczym wszystko wraca do normy!a samochod zachowuje sie tak od kilku dni,wczesniej tego nie robil ale to chyba dlatego ze bylo cieplej .teraz w nocy temperatura jest duzo nizsza!dla ulatwienia podam ze z odpalaniem nie ma problemu. co to moze byc?

Opublikowano

benzyna czy gaz ??

Opublikowano
  • Autor

autko jest zagazowane,ale to sie dzieje na benzynce-po uruchomieniu musi chwile potrwac zanim sie przelaczy na gaz. a tak poza tym to dzisiaj zauwazylem ze troche szarpie (benzyna)podczas przyspieszania!co to??

Opublikowano
autko jest zagazowane,ale to sie dzieje na benzynce-po uruchomieniu musi chwile potrwac zanim sie przelaczy na gaz. a tak poza tym to dzisiaj zauwazylem ze troche szarpie (benzyna)podczas przyspieszania!co to??

Może warto sprawdzić świece.

Opublikowano

fabryka wyprodukowała na benzykę i tak trzeba było zostawić a nie Audi na gaz przerabiać i w serduszko ingerowć i to jeszcze takie a teraz zonk to było do przewidzenia zawsze prędzej czy póżniej instalacje LPG mają problem i z niekorzystnym wpływem na motor, sorki takie mam zdanie na temat LPG :mrgreen: :wink:

Opublikowano
fabryka wyprodukowała na benzykę i tak trzeba było zostawić a nie Audi na gaz przerabiać i w serduszko ingerowć i to jeszcze takie a teraz zonk to było do przewidzenia zawsze prędzej czy póżniej instalacje LPG mają problem i z niekorzystnym wpływem na motor, sorki takie mam zdanie na temat LPG :mrgreen: :wink:

Nie zgodzę się z Twoją opinią na temat zagazowanych aut. Miałem kiedyś astre i na gazie chodziła jeszcze lepiej niż na benzynie. Jezeli instalka jest dobrze zestrojona i co jakiś czas przeprowadzi się jej przegląd to nie powinno być z nią problemów.

A co do problemu PIETRO to w 90% winą są wadliwe świece. Wykręć je, przeczyść, sprawdź przerwy, a jak trzeba to wymien. Prawdopodobne jest to, że tylko jedna z nich nie spełnia swych celów, dlatego autko czasem przerywa, a przy zimnym silniku jest zamulone. Sprawdź świece i napisz czy problem dalej istnieje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.