Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów [1.8t AEB]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Od jakiegoś czasu auto trochę dziwnie zachowuje się po odpaleniu.

Po dłuższym postoju, rozrusznik chwilę kręci, zanim ruszy, a później falują obroty.

Auto ma założoną instalację gazową- wczoraj wymieniłem listwę wtryskową i była robiona regulacja.

Jutro jadę na poprawkę, gdyż przy wyrzuceniu na luz trzyma ok 1200 obr/min, po czym spadają i trzymają się w miarę równo.

Wczoraj było ok, dzisiaj na dłuższej trasie wyszło. Na gazie przyspiesza pięknie, nie ma spadku mocy, nie dławi się.

Jednak zaraz po odpaleniu chodzi nierówno, buja obrotami, potrafi nawet zgasnąć.

Jeździłem na benzynie dwa dni i zachowywał się normalnie- tj problemy z odpalaniem się pojawiały - nie działo się tak szybko i sprawnie jak chociażby za drugim razem, nie miałem problemu z obrotami.

Przepustnica została wyczyszczona- czy zaadoptowana? tego nie wiem- robił to gazownik.

Akumulator- słaby, nadaje się do wymiany.

Świece- niby wymieniane- nie sprawdzałem.

Filtr paliwa, powietrza- nie wiem, ja jeszcze nie wymieniałem.

błędy, które mi wyskoczyły przed wczorajszą wizytą u gazownika:

18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low

P1602 - 35-10 - - - Intermittent

17978 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P1570 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

16989 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0605 - 35-00 - Please Register/Activate

00561 - Shareware Version. To Decode all DTCs

15-10 - Please Register/Activate - Intermittent

Skasowałem, jutro zobaczę czy doszło coś nowego.

Macie jakieś pomysły?

Od czego mam zacząć?

Za dużo niewiadomych jak dla mnie i głupieje;)

Będę wdzięczny za jakieś sugestie

Opublikowano

moge podpowiedziec nie wiem czy dobrze ale mialem podobny obajw, kiedy tam to padlo mi nie wiem jak to nazwac ale napisze moze zrozumiesz. zawor wracajocy [powietrze z turbiny, ale ja mialem objaw ze falowaly obroty i samochod nie jechał. Zawur upustowy nadmiar cisnienia od turbiny. Membrana sie wyrobila ... Nie wiem czy tez tak masz ale mozesz sobie luknac.. moze akurat masz podobnie..

Opublikowano
  • Autor

ale jak jezdzilem i puscilem gaz, to nie wyczulem zadnych szarpniec itd:) Takze ta opcje zostawilbym na sam koniec:) chyba, ze ktos jeszcze potwierdzi Twoja podpowiedzm to bedizemy dzialac:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.