Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pompka centralnego zamka z polifta do przedlifta - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Kupiłem do swojej b5 z 95 r. pompkę centralnego zamka wraz ze scyzorykiem z roku 99 po lifcie. Kabelki dobrze podłączone, immo i grot wymieniony w scyzoryku. Auto mogę otwierać i zamykać z pilota scyzoryka. Domykanie szyb działa z pilota, sam zamyka się przy 15k/h, oświetlenie wnętrza działa jak należy, a nawet lepiej, kierunki migają. Mam natomiast problem że jak zamknę auto kluczykiem to centralny działa i zamyka, natomiast jak chce otworzyć z kluczyka to pompka nie pracuje. To samo gdy zamykam z pilota to z klucza już nie otworzę. Kable na pewno są dobrze podłączone bo jak samochód jest otwarty to jak próbuję "otworzyć" otwarte auto z kluczyka to pompka pracuje usiłując otworzyć już otwarte auto, czyli dostaje właściwy sygnał z zamka. Problem polega na tym że po zamknięciu pompka mimo że dostaje sygnał otwierania z klucza nie reaguje. Pozdrawiam

  • 1 rok później...
Opublikowano
Witam. Kupiłem do swojej b5 z 95 r. pompkę centralnego zamka wraz ze scyzorykiem z roku 99 po lifcie. Kabelki dobrze podłączone, immo i grot wymieniony w scyzoryku. Auto mogę otwierać i zamykać z pilota scyzoryka. Domykanie szyb działa z pilota, sam zamyka się przy 15k/h, oświetlenie wnętrza działa jak należy, a nawet lepiej, kierunki migają. Mam natomiast problem że jak zamknę auto kluczykiem to centralny działa i zamyka, natomiast jak chce otworzyć z kluczyka to pompka nie pracuje. To samo gdy zamykam z pilota to z klucza już nie otworzę. Kable na pewno są dobrze podłączone bo jak samochód jest otwarty to jak próbuję "otworzyć" otwarte auto z kluczyka to pompka pracuje usiłując otworzyć już otwarte auto, czyli dostaje właściwy sygnał z zamka. Problem polega na tym że po zamknięciu pompka mimo że dostaje sygnał otwierania z klucza nie reaguje. Pozdrawiam

Witam

Dołączę się do tematu. Ktoś pomoże?

Postanowiłem wymienić pompkę centralnego zamka na taką ze sterowaniem z pilota.

Wcześniej miałem o nr:

8L0 862 257 E

Teraz mam o nr:

8D0 862 257 E

Pierw miałem problem z pilotem, ale sobie poradziłem, teraz jak mam otwarte auto i chciał bym go zamknąć nie pilotem ale kluczem od strony kierowcy to zamknę, ale jak chce go otworzyć kluczem to go nie otwiera.Od strony pasażera otwiera tylko te jedne drzwi i zamyka wszystkie. Domykanie o otwieranie szyb też nie działa.

Zapala się tylko oświetlenie kabiny, tak jak by się miał otworzyć.

Proszę o pomoc co może być przyczyną.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.