Wejście AUX A4 B8 RADIO CHORUS

Otóż posiadam Audi a4 B8 z radiem Audi Chorus (oryginalne jakie wyjechało z fabryki) gra dość dobrze, ale brakuje mu odczytu mp3 i Aux.

Czytałem gdzieś że można dołożyć takie złącze AUX to tego radia.

Z góry dzięki za wszelakie sugestie

Tomasz.

Tu masz wejscie AUX co sie montuje ORI w schowku podłokietnika :wink: do tego instalacja i kodowanie , rozpiske masz na Radyjku .

Aha, właśnie zamówiłem kostkę z kablem pod moje radyjko, ma być do piątku także w weekend będę coś działał :) tylko jak narazie widzę 2 problemy: I-szy odnośnie kodowania tzn. Jeśli to podłącze to i tak radio nie będzie tego widziało i będę musiał coś z softem radia pogrzebać i tu pada pytanie JAK ??, a II-gi to czy wpinając tą "moją" kostkę muszę wcześniej odpiąć klemę od akumulatora??:co:

Podejrzewam:) I tu pada pytanie czy kupić kabel VAG z programem na PC i wtedy coś grzebać, czy jechać do jakiegoś szpeca od elektroniki i niech on się tym głowi, co do kabli to nie mam zupełnego rozeznania, czy taki do 100 zł to jest coś warty?? A ile ewentualnie taki magik od samochodów:) wziąłby od zaprogramowania takiego radia pod tego AuXA??