Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Sprzęgło\Wysprzęglik\Pompa sprzęgła ?


Marcin1933

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od ponad roku mnie i moje auto męczy następujący problem... Po tym jak okazało się, że mój wysprzęglik, przepuszcza płyn hamulcowy, sprzęgło wpadało w podłogę, było miękkie i różnie puszczało,postanowiłem go wymienić na nowy ... Przy wymianie okazało się, że ktoś wcześniej go modyfikował (wydłużył trzpień dospawując do niego 2 cm - kawałka metalu ). Nowy wysprzęglik jest taki sam jak stary z tym, że krótszy. Po wymianie wszystko było ok przez jakieś 4 miesiące i problem powrócił tylko, że w inne formie, sprzęgło jest twarde od połowy, przy puszczaniu nie można go wyczuć, ponieważ od podłogi do mniej więcej połowy -skoku- jest wypychane i samochód rusza z piskiem... problem zanika tylko wtedy kiedy samochodem jadę w trasę i przy częstym hamowaniu, sprzęgło działa tak jak w każdym innym samochodzie. Nie mam już pomysłu co z tym zrobić, wysprzęglik był dwukrotnie między zczasie odpowietrzany i to pomagało tylko na chwilę... Dlatego przychodzę tutaj i proszę o pomoc w tym zagadnieniu ... czy po prostu zostawić to i jechać do ASO ?

Pozdrawiam Serdecznie i Z Góry Dziękuję za wszelką pomoc

---------- Post dopisany 10-05-2012 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2012 at 15:43 ----------

Do tego problemu doszedł kolejny twardy pedał hamulca, szczególnie podczas jazdy ... + wypycha pedał sprzęgła... Co to może być, ma ktoś jakieś pomysły ? rady ?

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Do tego problemu doszedł kolejny twardy pedał hamulca, szczególnie podczas jazdy ... + wypycha pedał sprzęgła... Co to może być, ma ktoś jakieś pomysły ? rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...