Jump to content
IGNORED

[ALL B5] Podświetlanie wnętrza (tył)


mroova81
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

Problem następujący: nie działa jedna z lampek na tylnim słupku. Żarówka OK, bezpieczniki OK, napięcie dochodzi, ale rzędu <1V przy otwartych drzwiach, 0V przy zamkniętych. W zasadzie temat to rozgryzienia, pod warunkiem stargania podsufitówki, ale tego robić raczej nie zamierzam (za kiepski ze mnie mechanik :kox: ). może ktoś zdejmował podsufitówkę i mi powie dokąd ida przewody od tylnich lampek? Jak otwieram którekolwiek drzwi to powinny zapalać się obie lampki z tyłu, czy jak prawe to prawa i jak lewe, to lewa?

Link to comment
Share on other sites

czesc, u mnie po otwarciu ktorych kolwiek zapalaja sie wszystkie lamki, przednie i tylnie obie. Pozdrawiam Jocker01

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy pomogę, ale jak kupiłem samochód u mnie był podobny problem to okazało się że lampki z tyłu miały (w dziwny "domowy" sposóB) ustawiony na stałe przełącznik aby nie świeciły wymiana przełączników (kupiłem używki) okazała się strzałem w 10 i terqaz mogę dowolnie ustawiać oświetlenie według potrzeb.

pozdro. :audi::a4fan::evil:

Link to comment
Share on other sites

Niedziałająca lampka wygląda na orginał, przełączniki OK, zresztą mierzyłem napięcie - brak. Chodzi mi o to, czy od centralnej lampki idą przewody (3) do jednej z tyłu (prawej), a potem do lewej - niedziałającej? Czy może jakoś inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Kolego. Zobacz może jeżeli były one dokładane w aucie, czy nie są podłączone dwie masy. Jedna idzie jako stała z karoserii-instalacji, a druga z mikrowłącznika drzwi. Czy od swiecącej wychodzą przewody poza trzema dochodzącymi? Świecić przy otwarciu powinny obie.

Pozdrawiam

Dario

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...