Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatyzacja lewa strona nie grzeje A4 B7


syciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z klima - tzn w dniu jak kupilem auto to lewa strona tylko grzala a prawa chlodzila ale juz od kolejnego dnia lewa strona tylko chldozi a prawa reaguje na zmiane temperatur na panelu - tak wiec po prawej moge sie grzac i chlodzic a po lewej mam caly czas zimno mimo zmiany na wysoka temperature - powiedziano mi ze to wina silniczka ktory odpowiada za przelaczanie z zimnego na cieple (przy zmianie temp w prawym panelu to slychac ze w pewnym momencie silniczek sie zalacza a w lewym nie) - ale dzisiaj go wymienilem i dalej to samo. co moze byc przyczyna? z gory dzieki za pomoc.[br]Dopisany: 09 Maj 2008, 22:07 _________________________________________________ps. jak dodac zdjecie - to bym pokazal ktory silniczek wyminilem - dojscie do niego tragiczne bo jest po prawej od pedalu gazu[br]Dopisany: 09 Maj 2008, 22:12 _________________________________________________Jeszcze jedno pytanie - czy jezeli wymienie panel sterujacy do klimy to musze cos na nowa programowac czy wkladam i uzywam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...