Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Który pin wtyczki światla pozycyjne.


Pretor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze zlokalizowaniem który pin we wtyczce lamp to światła pozycyjne. Mam ory bixenon. Nie chce wyciągać lampy żeby to sprawdzić bo kilka dni temu byłem ustawiać światła. Jak przekręcę zapłon i zapalę światła pozycyjne to sprawdzając miernikiem na dwóch pinach mam napięcie tyle tylko, że na jednym jest tylko ponad 4V a na drugim raz pojawia się 6V a po chwili nie ma napięcia i tak na zmianę. Potrzebuję sygnału ze świateł pozycyjnych do świateł do jazdy dziennej. Kupiłem Philipsy i postępując zgodnie z instrukcją po podłączeniu modułu dotykając po kolei pinów powinna mi się zaświecić dioda kontrolna na jednym z pinów. W typ przypadku jest podobnie, świeci się na dwóch, na jednym ciągle świeci ale słabo a na drugim mocniej ale miga. Według instrukcji powinna się świecić mocno ciągle tylko na jednym pinie. W szukajce i na necie nie znalazłem rozpisu pinów. W jednym ze schematów w dziale elektrycznym jest pod nr 7 ale nie wiem czy to oznaczenie tyczy się numerów we wtyczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyka 10 PIN w lampie

1 - + światła długiego i przesłonki bix

3 - silniczek (biały kabelek)

5 - + światła mijania

7 - + postojówki

9 - + kierunku

2 - silniczek (czarny przewód)

4 - silniczek (niebieski)

6 - silniczek (brązowy)

8 - masa kierunku , długich i postojówek

10 - masa świateł mijania i przesłonki bix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki Grzegorz. O to mi chodziło. Z pewnością nie tylko mi się przyda :thumbup1: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...