Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ATJ] Przeróbka lampy H7 (polift) na xenon -czy to takie proste?


przemol91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Otóż pojawił się u mnie następujący problem . Przy wymianie żarnika w xenonach okazało się ,że jedna lampa jest ori ksenon ,a druga H7 przerobiona pod ksenon . Olałbym sytuacje ,bo skoro działało to ok :) ,ale okazało się ,że reflektor jest bardziej rzeźbiony ( jakies klejenie było itp ) i że powoli się rozlatuje -soczewka zaczyna latać itp.. Muszę wymienić reflektor . Ori ksenony strasznie ciężko dostać nowe ,a po za tym są bardzo drogie , a na dodatek bez bebechów -golasy . Postanowiłem kupić lampę H7 i ją przerobić ,podobno baaardzo dużo ludzi to robi ...Kupiłem nową lampę firmy TYC ,czy jakoś tak :D . Miejsce na przetworke jest , miejsce na silniczek zaślepione .

Teraz pytanie ,czy ta wymiana wymaga jakiegoś specjalnego przygotowania ? Jakieś specjalne śrubokręty (oczywiscie pomijam torxy :D)? No i czy dam rade to sam niedoświadczony bez strat w ludziach zrobić :D ... Podobno to proste ,może ktoś to już robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ten dział raczej trzeba było w oświetleniu.

a poza tym jest u NAS nadworny rezacz lamp "Gwerty"...kontaktuj się z nim na pewno pomoże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...