[B6 ALT] Jaką moc ma radio Concert?

Witam , kupiłem a4 i o dziwo w tylnych drzwiach niema głośników lub nie grają. Chcę do kupić 2 głośniki i 2 soprany do tylnych drzwi i subwoofer pod 'balkon' bo widziałem ze jest tam szkielet na głośnik. I powiedzcie mi czy muszę kupić wzmacniacz czy Concert podoła? aha jeszcze jedno żeby wymienić głośniki muszę ściągać całą obudowe drzwi :no: ? no i ostatnie co oznacza przycisk TP na tym radiu , gdy klikam na niego pisze NO MASSAGE? pzdr. :blink:

Moc ma niewielką (rzeczywiście jest to ok 15) więc jak chcesz aby coś dobrze (dobrze nie jest równoznaczne z głośno) zagrało musisz to czymś napędzić.. inaczej się nie da, potrzebny jest wzmacniacz.

aby dobrać się do głośników musisz sciągnąc całe boczki i wydaje mi się że będziesz musiał sie ratować adapterami o ile audi nie zmieniło mocowań bo w B5 głośniki były przykręcane na trzy śrubki..

pozdr.