Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Log i kod błedu, odcinka przy 3500 rpm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

ostatnio testuje sobie rózne programy i dzisiaj założyłem sobie dosc mocnego po czy postanowiłem zrobic logi

zacząłem od 011 i przy 3500 rpm odcieło mi dawke po czym wyskoczył taki błąd

01268 - Quantity Adjuster (N146)

17-00 - Control Difference

N146 czyli bład nastawnika, znalazłem tez opis do błedu, ale niestety po holendersku"

foutcode: 01268

nl De N146 zit in je inspuitpomp en is de afsteller van de inspuithoeveelheid

du Mengensteller (N146)

en Quantity Adjuster (N146)

Extra info bij de foutcodes. Intermittent

Mogelijke verschijnselen:

* loopt slecht stationair en op constante snelheid; met optrekken geen problemen

Mogelijke oorzaken:

* N146 staat onjuist ingesteld

* Fout in de bedrading

* Fout in de brandstofinspuitpomp

Mogelijke oplossingen:

* Kontroleer bedradingen en aansluitingen

* Kontroleer de pomp op gebroken veren, want de veren zorgen voor de teruggaande slag van de plunjer. Als er veren gebroken zijn kan de inspuithoeveelheid gaan variëren

* Negen van de tien keer: pomp vervangen

czy ktoś z was orientuje sie co konkretnie powoduje ten bład ?

log 011 wyglada tak:

013nt8.jpg

Opublikowano

co to za program [kto robil ?]

zrob 001/004/008 ... :wink4:

chyba nastawnik wychodzi poza zakres ... :naughty:

Opublikowano

Zbyt wysokie napięcie nastawnika. Powietrza niezbyt dużo , a paliwa ktoś nalał wiadrem, ale przeholował z napięciem nastawnika, stąd błąd.

"Windows" do reinstalacji :decayed:

Opublikowano
  • Autor

co to za program [kto robil ?]

kolega, uczy sie dopiero :gwizdanie:

ale dam mu jeszcze szanse :decayed:

Zbyt wysokie napięcie nastawnika. Powietrza niezbyt dużo , a paliwa ktoś nalał wiadrem, ale przeholował z napięciem nastawnika, stąd błąd.

"Windows" do reinstalacji :decayed:

no własnie nie wiem jak z tym powietrzem, bo na takim programi ~ 120 KM też mi pompuje 1.1 bara i nie odcina

a na tym wczorajszym teoretycznie mocniejszym doładowanie jest takie samo a odcina paliwo, zapewne program jest zle napisany ale czy i tak cisnienie turba nie powinno byc wyzsze ? :mysli:

logi wrzuce wieczorem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.