Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z klima


klysek

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: mam taki maly problem z klima ,a mianowicie jak jest załączona i jade klima chłodzi aż miło,a gdy tylko stane na światłach z kratek zaczyna lecieć ciepłe powietrze co się dzieje w tym moim paździochu :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy działa wentylator na "chłodnicy" klimy pod maską, oraz czy załącza się II bieg wentylatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wentylatory sa ok chulaja az milo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by był wiedzieć jakie ciśnienia HP i LP panują w klimie wtedy można by było strzelać w usterkę, tak to wróżenie z fusów. Mi to wygląda na za duże ciśnienie w układzie i rozłącza sprężarake, popatrz może czy na postoju jak zaczyna leciec ciepłe czy slychac jak sprzęgiełko klimy się rozłączy. Jeśli tak to przeczyść może skraplacz z owadów itp. A najlepiej choć nie najtaniej poszukaj jakiegos solidnego warsztatu co zna się na klimie a nie dobija tylko czynnik automatem i nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by był wiedzieć jakie ciśnienia HP i LP panują w klimie wtedy można by było strzelać w usterkę, tak to wróżenie z fusów. Mi to wygląda na za duże ciśnienie w układzie i rozłącza sprężarake, popatrz może czy na postoju jak zaczyna leciec ciepłe czy slychac jak sprzęgiełko klimy się rozłączy. Jeśli tak to przeczyść może skraplacz z owadów itp. A najlepiej choć nie najtaniej poszukaj jakiegos solidnego warsztatu co zna się na klimie a nie dobija tylko czynnik automatem i nic poza tym.

złota rada idz do warsztatu :facepalm: ale dzieki za podpowiedz z tym sprzegiełkiem :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...