Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwny problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam forumowiczów. Dziś rano spotkała mnie dziwna niespodzianka.

Mianowicie po nocce wsiadam sobie do auta wkładam kluczy do stacyjki a tu ....nic . Nie zapaliła się kompletnie żadna kontrolka ( obrotek oraz pozostałe wskaźniki również nie reagują ). Przekręcam stacyjkę

samochód normalnie odpalił i po chwili zapalają się kontrolki normalnie tak jak po przekręceniu stacyjki i po chwili gasną tak jak powinno być . Wyciągnąłem kluczyk ponowna próba i reakcja taka sama jak za pierwszym razem. Dopiero po którymś tam razie powraca wszystko do normy oprócz kontrolki poduchy

która gaśnie ale po około 2-3 minutach .

Gdzie szukać przyczyny ?

Opublikowano

bezpiecznik ok zasilania licznika, ogólnie wygląda to na zanikanie napięcia na terminalu 15 czyli po zapłonie. A poduche trzeba skasować bo zapaliła sie właśnie przez brak tego zasilania.

Opublikowano
  • Autor

teraz parę razy przekręcałem zapłon i jest ok no poza tym że trzeba skasować podusię

nie wiem czy dobrze kombinuję czy to może mieć coś wspólnego z tym tzn może kostka w stacyjce broić ?

co do bezpiecznika to który będzie , de fakto sprawdzałem wszystkie no niby całe są

Opublikowano
teraz parę razy przekręcałem zapłon i jest ok no poza tym że trzeba skasować podusię

nie wiem czy dobrze kombinuję czy to może mieć coś wspólnego z tym tzn może kostka w stacyjce broić ?

co do bezpiecznika to który będzie , de fakto sprawdzałem wszystkie no niby całe są

Jak ci zadziałało to na pewno bezpiecznik jest dobry, ale mi bardziej chodziło o to czy moze nie jest zasniedziały albo nie wsadzony do końca, a od licznika nr5. Jakby kostka padła to by chyba coś jeszcze nie działało, ale w sumie mogłeś nie zwrócić uwagi.

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi się że działało wsio oprócz jakichkolwiek wskazań i kontrolek skoczę sprawdzę bezpiecznik

tak przy okazji gadałem z kuzynem podpowiedział mi że to może być sprawa alternatora jest to możliwe ? ??

Opublikowano
wydaje mi się że działało wsio oprócz jakichkolwiek wskazań i kontrolek skoczę sprawdzę bezpiecznik

tak przy okazji gadałem z kuzynem podpowiedział mi że to może być sprawa alternatora jest to możliwe ? ??

nie

Opublikowano
  • Autor

tak myślałem

byłem przed chwilą sprawdziłem bezpiecznik no miał tak lekki nalot dla pewności wymieniłem na nowy

na chwilę obecną wszystko wskazuje po każdym przekręceniu stacyjki

tak czy owak nurtuje mnie ta kostka w stacyjce

ma ktoś jeszcze jakieś inne pomysły co może być ewentualną przyczyną ?

  • 1 rok później...
Opublikowano

wiesz o takim problemie kiedyś znajomy mechanik mi mówił że to może być jakas cewka w stacyjce. która jest zabrudzona, i że wystarczy przeczyścic i może pomoć. ale ja jescze nie mialem takiego problemu. takze na 100% nie jestem pewny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.