Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Wskazania poziomu paliwa - wiarygodne ?


mroova81

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem, że jak mam powiedzmy 20L paliwa to zaraz po odpaleniu zaświeca się dystrybutor i piszczy, ale po paru set metrach, lub kliku kilometrach wskazówka opuszcza czerwone pole i "komornik gaśnie", a po dolaniu 10L paliwa, wskazówka idzie na środek! Czy jest to normalne? Czy jak jest mało paliwa, to znaczek dystrybutora świeci się cały czas, czy gaśnie po jakimś czasie? Czy układ pomiaru paliwa potrzebuje większej ilości czasu na pomiar, czy to jakaś usterka? Jeżeli przyjąć, że ten wskaźnik jest tylko dla orientacji a nie dokładnego pomiaru w takim razie skąd i jak są brane dane dla FISa dla obliczania pozostałej drogi na baku? Wskazówka szaleje, a to wskazanie mam cały czas stałe i dokładne co do 10km (w tej chwili 40km mi pokazuje). Problem bardzo na czasie, gdyż jestem przed wypłatą i nie bardzo wiem, w którym momencie należy dolać tego paliwa?!? Jak dystrybutor zaświeci się na moment i zgaśnie, czy jak przestanie już gasnąć??? Samochód ten co w podpisie wyposażony w duży FIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj dokładnie bowydaje mi sie że gdzieś był ten problem .... jakieś styki trzeba przeczyścić

U mnie wszystko pokazuje dokładnie fis zlicza średnią co do 0.1L i km się zgadzają kontrolka rezerwy jak sie raz zapali to nie gaśnie ..... chyba że dolejesz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...