Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany z przodu zderzak od S a z tyłu od RS to bedzie jakoś wygladac czy nie zabardzo :whistling: czy zostawic z tyłu ten z pomalowana dokładka pod kolor :naughty:

Moim zdaniem nie rób ulepa albo całą s albo rs żeby to miało ręce i nogi a nie

Wysłane z mojego ST26i

Całą S robimy :naughty: na allegro jakis zderzak sie rzucił w oko i tak oblukałęm go ;D

Zderzak tylny AUDI RS4 99-01 SEDAN (3693574326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

+1

wykute w kamieniu

Opublikowano

Kup sobie zderzak tył S i do tego progi a zrobisz kox'a :wink: ten zderzak tył to nie RS bo takich nie było ( no oprócz NOSBA). To jakiś albo ulep albo jakiś pakiet stylistyczny nie wiem jak te "kratki" by pasowały do tyłu. A i jeszcze jedno jak RS to poszerzamy auto !! :grin:

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

btw

to co będzie coś jutro?

Opublikowano

No właśnie spocimy czy nie :cool:

wykute w kamieniu

Opublikowano

:siema:

S :naughty:

Opublikowano

To może tak 16 ferio pasuje ?

wykute w kamieniu

Opublikowano

pasuje ale co znowu 3 auta?

Opublikowano

Co zrobić na siłę nie zaciagniesz :D

wykute w kamieniu

Opublikowano

dziś beze mnie :)

czekam za gratami by poskładać :naughty:

Opublikowano

to nie ma sensu byście jechali z Słupcy.. :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Czyli spot odwołany?

Wysłane z mojego ST26i

Opublikowano

Na to wygląda

wykute w kamieniu

Opublikowano
  • Autor

Czyli ekipa znowu się rozkruszyla ;/

Wysłane z mojego ST26i

Opublikowano

Chyba że chcesz przyjechać do nas :D

wykute w kamieniu

Opublikowano
  • Autor
Chyba że chcesz przyjechać do nas :D

wykute w kamieniu

+1 ;)

Wysłane z mojego ST26i

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:57 ----------

Dobra Panowie miałem w sumie z wami pogadać o tym na zlocie ale że nie udało się to tu napisze.

W związku że jest nas ilu nas jest czyli tacy aktywni Darek Rafał Michał czasami Norbert Ja również i czasami niektórzy to mam propozycję.

Chciałbym utworzyć grupę VAG Słupecko-Konińską. Na Facebooku utworzyłbym grupę i może poprzez to rozkręcić trochę ludzi ekipę.

Jak widać u nas nie ma zbyt dużego zaangażowania także słucham waszych wypowiedzi na temat mojego pomysłu :whistling:

Opublikowano

Jestem za :D

wykute w kamieniu

Opublikowano

też jestem za bo zawsze to poszerzenie horyzontów poza audi, nowi ludzie więcej gęb do gadania. tak :banan:

Opublikowano

Też jestem za :decayed:

Dobrze gada polać mu :drunk::naughty:

Opublikowano

Michal miales kiedys bmw?

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj jak byłem w koninie to gadałem z chłopakami z klubu a6 z konina i okolic także może coś ogarniemy a3 też gadałem przez CB także może ekipa jakaś się zbierze ciekawa :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.