Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrze teraz jakąś promocję poproszę po środku ceny? daj może fotki jak możesz?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Dobrze teraz jakąś promocję poproszę po środku ceny? daj może fotki jak możesz?

Promocji nie ma bo łokieć to drogi towar panie

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

ebureba4.jpg

Opublikowano

Brać co tu sie ogladać jeszcze z tunelem cena w sam raz takiej okazji juz nie bedziesz mial:wink:

Opublikowano

Wiem wezmę na pewno tylko kiedy teraz na spocie będziesz na spocie :eusathink:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

on jest czarny? bo na zdjęciu trochę granatowy wszedł jeśli czarny to spokojnie wezmę

Opublikowano

Ja bym sprzedał za 30zl :)

Heh żartuje tylko trolluje arka ;)

Opublikowano
Ja bym sprzedał za 30zl :)

Heh żartuje tylko trolluje arka ;)

:grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
Wiem wezmę na pewno tylko kiedy teraz na spocie będziesz na spocie :eusathink:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

on jest czarny? bo na zdjęciu trochę granatowy wszedł jeśli czarny to spokojnie wezmę

ciemny jest za tydzień bede

Opublikowano

Czyli nie w ten weekend tylko następny

Opublikowano
  • Autor
Czyli nie w ten weekend tylko następny

:whistling:chyba tak

Opublikowano

Oj Pany Pany równie dobrze można zrobić coś w ten weekend nie koniecznie pod ferio :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Oj Pany Pany równie dobrze można zrobić coś w ten weekend nie koniecznie pod ferio :decayed:

Ja odpadam :hi:

Opublikowano

Jakie propozycje? powitać: )

Opublikowano

Panowie trzeba cos rzezbic przy dokładce od cupry ???

Opublikowano

Trzeba bedzie wiercić i bedzie jeszcze niżej.

Opublikowano

Tak wlasnie myslalem i te srodkowe spinki trzeba dociac :wink:

Opublikowano

Blachowkrety i po sprawie :D

Opublikowano

to wiem tylko czy te środkowe trzeba dociąć zeby równo ze zderzkiem było :wink:

7fsq.jpg

Opublikowano

:siema:Pany potrzebował bym podstawek na kubki może miał by ktos na zbyciu:grin:

Opublikowano
to wiem tylko czy te środkowe trzeba dociąć zeby równo ze zderzkiem było :wink:

http://s30.postimg.org/dhywlcqwt/7fsq.jpg

No trzeba ciąć tyle by byłó równo i pasowało w zderzak bo tak czy tak to standardowo nie pasuje do esy. Ale wuja zanim dokładka to kup zderzak od esy bo przód esa z dokładką a tył normal, jeszcze sam es z seria tyłem i dokładką w kolor ok ale potem sie robi za dużo. Przód zmienia a tył w górze.

Opublikowano
to wiem tylko czy te środkowe trzeba dociąć zeby równo ze zderzkiem było :wink:

http://s30.postimg.org/dhywlcqwt/7fsq.jpg

No trzeba ciąć tyle by byłó równo i pasowało w zderzak bo tak czy tak to standardowo nie pasuje do esy. Ale wuja zanim dokładka to kup zderzak od esy bo przód esa z dokładką a tył normal, jeszcze sam es z seria tyłem i dokładką w kolor ok ale potem sie robi za dużo. Przód zmienia a tył w górze.

Pomyslimy pozniej jeszcze mysle nad progami :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.