Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Arku oryginalny głośnik mi wypluwa to też myślę o wymianie tylko porada by się przydała. Powitać panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To co ci wypluwa jakie masz radio? Bo u mnie jest ok, nie siedziałem z audio u mnie? Może nie mam takiej TUBY jak Michał ale tez cos u mnie gra :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to beng poszukiwania za sprzęgłem :grin:

Co zajechałeś? Mam od swojego ADRa jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palił gumę pod remizą :naughty: panowie i co dział tuning na allegro opanowany ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nowe zamówiłem w drodze do pracy zaczęło się ślizgać na 3 biegu przy obrotach 4 tysi :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

No to beng poszukiwania za sprzęgłem :grin:

Co zajechałeś? Mam od swojego ADRa jakby co.

Też pomyślałem o Tobie ale stwierdziłem że jednak nowe założe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nowe zamówiłem w drodze do pracy zaczęło się ślizgać na 3 biegu przy obrotach 4 tysi :facepalm:

Bo od 3,5 rośnie maks moment który utrzymuje się do 4,5 tyś z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw

Sylwek opisz w jaki sposób Ci wypluwa ? "charczy", głośnik się "podarł', nieczysty dzwięk, czy jak? bo jedyna szansa aby Ci wypluło głośnik to podłączeni ego pod wzmacniacz bo końcówka radia ma ok 15-20w RMS więć serii nie spalisz. Opisz sytuacje bo dla mnie absurd, a i te głośniki to można sobie pod buty podłożyć boschmann czy coś bo będzie grało gorzej od serii, jedyne wyjście to mod na "płytkie 16cm". Czekam na rzeczowe info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boschmann BEZNADZIEJA !!! :thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Mój piecyk tzn Wzmacniecz go rozpierdzielił w kilka sekund to badziewie ze cewki się spaliły :thumbdown:

Więc w poszukiwaniach zakupiłem głośnik PIONEER na podwójnej CEWCE DRGAJĄCEJ którego piecyk nie zajedzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak dosłownie charczy nawet jak jest cicho radio pioneer deh 1500ub jakos tak na wyjściu ma 4x50w ale tylko od strony kierowcy tak sie dzieje pasażera jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał polansił koło maka w niedzielę i zajechał sprzęgło. No co Pan zrobisz, nic Pan nie zrobisz. Alcantara musi być. Bierzesz tą ramkę w drewnie ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek ty z tarnowskiego młyna czy z gadowskich?

Jak głośnik po cichu charczy to nie wina radia. Radio ma 4x50 ale max a normalnie wychodzi ze ma 4x15-20w rms czyli faktycznej ja np kenwooda mam 4x55w ale to tylko chwyt.

Kup ori głośnik bo twój sie skończył :) albo gdzies jest małe zwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał i co sądzisz o moim ori audio ?:banan:

Arku gra u Ciebie mega aż się zdziwłem ze to ori więc chłopaki ori ładujcie :wink: a jak chcecie zobaczcie u ARKA na spocie jak gra :kox::hi:

---------- Post dopisany at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ----------

Powitać z rańca :hi::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 07:06 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

Michał i co sądzisz o moim ori audio ?:banan:

Arku gra u Ciebie mega aż się zdziwłem ze to ori więc chłopaki ori ładujcie :wink: a jak chcecie zobaczcie u ARKA na spocie jak gra :kox::hi:

Panie bo to ori i gra to ori ładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie tak darka pochodzę z tarnowskiego młyna ale po ślubie mieszkam u żony poszukam oryginału dzięki za poradę: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...