Spoty Słupecko - Konińskie

• Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z przykrością informuję,że mam małpę na b6 i jeżeli wypali mi wyjazd do francji we wakacje i uda się sprzedać niuńkę to pojawiło by się na pokładzie coś takiego tylko w manualu: Audi A4 16999.00 PLN. Radom - otoMoto.pl A jeżeli się nie uda to w przyszłym roku pewnie będzie zmianka. :decayed:

f*ck OFF ! Do niego mnie nie porównuj. Może będzie może nie cały czas będę robił b5 aż będzie kasa na coś nowszego. :wink:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

A tutaj kolejne auto z serii "POLAK POTRAFI": Audi 80 10990.00 PLN. Boguszów-Gorce - otoMoto.pl

jedzie na shake :grin:

jedzie na shake :grin:

:polew::polew:

Mowisz b6 na glebie niż b5 :whistling:

Kuźwa próbuje kupić jakieś ori radio do Audiczki ale ceny są kosmiczne. Nie dam 250 zł za Concerta II w średnim stanie. A co niektórzy krzyczą sobie takie ceny za zajechane padaki bez kodów i z niedziałającymi CD :facepalm:

Magia audi niestety bo sprzedawcy myślą że to w środku złoto.

Magia audi niestety bo sprzedawcy myślą że to w środku złoto.

No niestety. Najlepsi są ci co sprzedają niby radio w 100% sprawne ale bez kodu :grin: Czyli kupujesz kota w worku. A wiadomo że konkretne modele mają problem z potencjometrem.

znam ten sam ból :wink:

Gdyby nie to że nie mam czasu się bawić to bym kupił jakieś Symphony bawił się w reżanie bo akurat te radyjka idzie kupić za grosze.

250 to jeszcze przystępna cena chodzą i po 400 a też polowałem na to radio. :wink:

Bo wszyscy coś działają: ) a mi po głowie chodzą głośniki bosse audi ale tylko przód: )

Eh..

RADIO CD AUDI CONCERT A4 B6 (4074951595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nie dość że radio wygląda jak z d*py wyjęte, CD nie działa, kodu nie ma.... I on chce za to 150 zł. Optymista.

Nie wspomnę już o przesyłce 30 zł.

Moze on bardziej jako eksponat sprzedaje :)

Sylwek kup ori glosniki bo bose tylko na przodzie nie tedy droga :)