Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A no jest dwumas, jest :decayed: Kabel od rozrusznika przycięliście? Jakby co kostka stacyjki Delphi u Łosia 49 zł :naughty:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no przycięliśmy nie chcący :facepalm: jutro znowu grzebanie ale beze mnie bo ja w pracy i mechas sam bedzie robił :wink: ok ok to mu powiem niech działa :naughty:

Opublikowano

Ciężko było wyjąć skrzynię?

Opublikowano

1.5 - 2 godz i skrzynia nasza tylko to rozkrecanie najgorsze bo dojscie nie ciekawe :wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać panowie: )

Opublikowano
Powitać panowie: )

w urzywane ori głośniki raczej bym się nie bawił bo są to kilkunastoletnie egzemplarze i ich sprawność stoi pod znakiem zapytania możesz kupić jakieś hertze bardzo dobre są helixy miałem helixy w e36 pod radiem alpine i grały wyśmienicie ale niespodziewaj sie audiofilskich doznań po wymianie bez wygłuszania i wzmaka bo w audi niestety tego nie bedzie ja do przodu zakładałem magnaty i grają poprawnie z tyłu mam phonocary załozone przez niemca bez wysokotonowych i jest tak sobie w bagaju drzemie ori sub i tu jest najgorzej ale pracuje nad tym:decayed:

Opublikowano
Powitać panowie: )

w urzywane ori głośniki raczej bym się nie bawił bo są to kilkunastoletnie egzemplarze i ich sprawność stoi pod znakiem zapytania możesz kupić jakieś hertze bardzo dobre są helixy miałem helixy w e36 pod radiem alpine i grały wyśmienicie ale niespodziewaj sie audiofilskich doznań po wymianie bez wygłuszania i wzmaka bo w audi niestety tego nie bedzie ja do przodu zakładałem magnaty i grają poprawnie z tyłu mam phonocary załozone przez niemca bez wysokotonowych i jest tak sobie w bagaju drzemie ori sub i tu jest najgorzej ale pracuje nad tym:decayed:

No. właśnie myślę nad tym by całość hertz wystawić.

Opublikowano

Ja bym inwestował w komplet Bose :decayed: Sam będę szukał do swojego. Jutro coś organizujecie ? Zresztą u mnie alkantara wpadnie dopiero około srody więc wtedy zacznie się rozbieranie środka w pon przyjdzie jeszcze mieszek z czerwonym obszyciem. Michał mi to sie wydaje,że podwójną robotę sobie robiles rozbierając i zakładając te boczki. Lepiej było na gotowca. :wink:

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

Arek nie wiesz czy na Orlenie gdzieś w Okolicach Konina nie szukają ludzi do pracy ? :grin:

szukasz pracy znowu? teoretycznie jak wyjdzie coś to na orlenie będzie miejsce wolne ;)

Nie znowu tylko cały czas w Sango Bango koledze ustąpiłem miejsca bo rodzina dzieci itd. A ja coś w Koninie lub okolicy szukam. :decayed:

Opublikowano

Nad tymi głośnikami myślę cały czas super doznań bym się nie spodziewał ale kuzyn do a 4 b7 zamontował i no grają o niebo lepiej. Łokieć bym założył ale śrub nie kupiłem: ( ale to poniedziałek zostanie: ) mi trochę czasu to posiedze nad tym, Arku miałeś rację strasznie ten kabel od wyjścia vag na styk

Opublikowano

DAREK Tutaj masz linka znajomy na LM się ogłosił.. Autko ma kozackie tylko nie wiem czy odpowiada Ci kolor czarny A6 S-line :decayed:

Ogłoszenie - @@@@@AUDI A6 S-LINE DO ŚLUBU TYLKO 400ZŁ @@@@@

Opublikowano

Boczki to chwila pozniej szybkie składanie ;)

Opublikowano
  • Autor
Nad tymi głośnikami myślę cały czas super doznań bym się nie spodziewał ale kuzyn do a 4 b7 zamontował i no grają o niebo lepiej. Łokieć bym założył ale śrub nie kupiłem: ( ale to poniedziałek zostanie: ) mi trochę czasu to posiedze nad tym, Arku miałeś rację strasznie ten kabel od wyjścia vag na styk

Rozkrecalem to wiem ;)

Opublikowano
DAREK Tutaj masz linka znajomy na LM się ogłosił.. Autko ma kozackie tylko nie wiem czy odpowiada Ci kolor czarny A6 S-line :decayed:

Ogłoszenie - @@@@@AUDI A6 S-LINE DO ŚLUBU TYLKO 400ZŁ @@@@@

Ok dzieki zadzwonie jutro.

Ja wymienilem glosniki na ori polift i nie żałuję.

Opublikowano

Powitać Panowie :hi:

Opublikowano

Powitać panowie :)

Opublikowano
  • Autor

Witam ;)

Opublikowano

Cześć. Co tam słychać przy tej nudnej niedzieli ? Michał czy tylko ty masz zajęcie malując elementy swojego silnika ? :decayed:

Opublikowano

Raczej tak musiałem poogarniac pod maska po mechaniku i po wymiane sprzegła i kostki stacyjki :naughty: i przygotować wnetrze do alkantary zeby czysto :decayed:było

Małe czuszczonko :wink:

CAM00285.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.