Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

A no jest dwumas, jest :decayed: Kabel od rozrusznika przycięliście? Jakby co kostka stacyjki Delphi u Łosia 49 zł :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no przycięliśmy nie chcący :facepalm: jutro znowu grzebanie ale beze mnie bo ja w pracy i mechas sam bedzie robił :wink: ok ok to mu powiem niech działa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie: )

w urzywane ori głośniki raczej bym się nie bawił bo są to kilkunastoletnie egzemplarze i ich sprawność stoi pod znakiem zapytania możesz kupić jakieś hertze bardzo dobre są helixy miałem helixy w e36 pod radiem alpine i grały wyśmienicie ale niespodziewaj sie audiofilskich doznań po wymianie bez wygłuszania i wzmaka bo w audi niestety tego nie bedzie ja do przodu zakładałem magnaty i grają poprawnie z tyłu mam phonocary załozone przez niemca bez wysokotonowych i jest tak sobie w bagaju drzemie ori sub i tu jest najgorzej ale pracuje nad tym:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie: )

w urzywane ori głośniki raczej bym się nie bawił bo są to kilkunastoletnie egzemplarze i ich sprawność stoi pod znakiem zapytania możesz kupić jakieś hertze bardzo dobre są helixy miałem helixy w e36 pod radiem alpine i grały wyśmienicie ale niespodziewaj sie audiofilskich doznań po wymianie bez wygłuszania i wzmaka bo w audi niestety tego nie bedzie ja do przodu zakładałem magnaty i grają poprawnie z tyłu mam phonocary załozone przez niemca bez wysokotonowych i jest tak sobie w bagaju drzemie ori sub i tu jest najgorzej ale pracuje nad tym:decayed:

No. właśnie myślę nad tym by całość hertz wystawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym inwestował w komplet Bose :decayed: Sam będę szukał do swojego. Jutro coś organizujecie ? Zresztą u mnie alkantara wpadnie dopiero około srody więc wtedy zacznie się rozbieranie środka w pon przyjdzie jeszcze mieszek z czerwonym obszyciem. Michał mi to sie wydaje,że podwójną robotę sobie robiles rozbierając i zakładając te boczki. Lepiej było na gotowca. :wink:

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ----------

Arek nie wiesz czy na Orlenie gdzieś w Okolicach Konina nie szukają ludzi do pracy ? :grin:

szukasz pracy znowu? teoretycznie jak wyjdzie coś to na orlenie będzie miejsce wolne ;)

Nie znowu tylko cały czas w Sango Bango koledze ustąpiłem miejsca bo rodzina dzieci itd. A ja coś w Koninie lub okolicy szukam. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad tymi głośnikami myślę cały czas super doznań bym się nie spodziewał ale kuzyn do a 4 b7 zamontował i no grają o niebo lepiej. Łokieć bym założył ale śrub nie kupiłem: ( ale to poniedziałek zostanie: ) mi trochę czasu to posiedze nad tym, Arku miałeś rację strasznie ten kabel od wyjścia vag na styk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAREK Tutaj masz linka znajomy na LM się ogłosił.. Autko ma kozackie tylko nie wiem czy odpowiada Ci kolor czarny A6 S-line :decayed:

Ogłoszenie - @@@@@AUDI A6 S-LINE DO ŚLUBU TYLKO 400ZŁ @@@@@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad tymi głośnikami myślę cały czas super doznań bym się nie spodziewał ale kuzyn do a 4 b7 zamontował i no grają o niebo lepiej. Łokieć bym założył ale śrub nie kupiłem: ( ale to poniedziałek zostanie: ) mi trochę czasu to posiedze nad tym, Arku miałeś rację strasznie ten kabel od wyjścia vag na styk

Rozkrecalem to wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAREK Tutaj masz linka znajomy na LM się ogłosił.. Autko ma kozackie tylko nie wiem czy odpowiada Ci kolor czarny A6 S-line :decayed:

Ogłoszenie - @@@@@AUDI A6 S-LINE DO ŚLUBU TYLKO 400ZŁ @@@@@

Ok dzieki zadzwonie jutro.

Ja wymienilem glosniki na ori polift i nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Co tam słychać przy tej nudnej niedzieli ? Michał czy tylko ty masz zajęcie malując elementy swojego silnika ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tak musiałem poogarniac pod maska po mechaniku i po wymiane sprzegła i kostki stacyjki :naughty: i przygotować wnetrze do alkantary zeby czysto :decayed:było

Małe czuszczonko :wink:

CAM00285.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...