Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To tylko może byc 2.7t :kox: 1.8t tak nie zrobi bo ta audi widzę ze nie lubi opon ani asfaltu :)

Oj tam nie zrobi. Ja zmodzony na jakieś 300KM plus wydmuszka to zrobi jak najbardziej.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jak zdemontować boczek w drzwiach po odkręceniu śrub nadal coś trzyma :eusathink:

Opublikowano

2 śrubki po bokach, klamka jeśli masz, i dwie na środku pod osłoną uchwytu.

---------- Post dopisany at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

Korbka znaczy się a nie klamka.

Opublikowano

NO zgadza sie i nadal nie idzie :facepalm:

Opublikowano

Jak odkręciłem wszytko to uderz ręką w boczek od dołu. Czasami mogą się zastać. Nic innego nie ma. W sumie to 5 śrub (6 jeśli masz korbkę) do odkręcenia.

Opublikowano
To tylko może byc 2.7t :kox: 1.8t tak nie zrobi bo ta audi widzę ze nie lubi opon ani asfaltu :)

Oj tam nie zrobi. Ja zmodzony na jakieś 300KM plus wydmuszka to zrobi jak najbardziej.

Ale nie ten dzwiek, choc nie wiadomo co to bo w tym projekcie jest kompressor nie turbo.

Opublikowano

I co tam Pany ?? u mnie przód o 1cm w dół poszedł ale chyba jeszcze mogło by być niżej o widoku podejmne decyzje jak siedzi bo teraz to za ciemno :kox:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

:hi:

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/04/04/ydu3a5e4.jpg

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Panowie https://www.facebook.com/photo.php?v=629333533803012&set=vb.259253267477709&type=3&video_source=pages_video_set kto powie co on tam ma pod maską

Sylwek ledy bym wywalił :thumbdown: jak już chcesz mieć to kup okrągłe i wyrezaj jako hallo :wink:

Opublikowano

Michua4185V masz miskę olejową w zapasie :grin:

Opublikowano
Michua4185V masz miskę olejową w zapasie :grin:

Nie nie mam a czemu :naughty:

Opublikowano
Michua4185V masz miskę olejową w zapasie :grin:

Nie nie mam a czemu :naughty:

No żebyś miał na wymianę jak obecną urwiesz :grin:

Opublikowano
Michua4185V masz miskę olejową w zapasie :grin:

Nie nie mam a czemu :naughty:

No żebyś miał na wymianę jak obecną urwiesz :grin:

Myślę że nie urwie :kox: jak mierzylismy u Ciebie ile cm było od błotnika do ziemi ;> Łaukasz widze że też zaszalał z alkami na Green :naughty:

Opublikowano

U, teraz ci nie powiem. Zresztą moja tyłem poszła trochę do góry bo wymieniłem tył na 1BE, plus dałem górne mocowania z polifta a one dają jakiś 1cm w górę.

Opublikowano

Ja się zatrzymałem w granicach 61 i chyba juz tak zostanie :decayed:

Opublikowano

Błotniki z przodu podgięte?

Opublikowano

Tak podocinane i sklepane lekko :wink:

Opublikowano

ja klepałem w tamtym roku bo et35 dawało o sobie znać, polecam każdemu :thumbup1:

nie chce ktoś grzanych foteli z mojej ? tylko by trzeba było maty zlutować bo ostatnio już nie grzały.

Opublikowano

Sylwek jedna śrubka z lewej str drzwi, druga z prawej odkręcasz jedną przy uchwycie wyjmujesz go od spodu wykręcasz z tyłu masz jedną srubę pod tym a na przednich drzwiach masz 2. zdejmujesz nakładkę z rączki od szyby i odkręcasz śróbkę korby. Puknik lekko pociągnij do siebie lewą i prawą strone boczku.. Generalnie wychodzi jak pociągniesz do góry. U mnie też trzymało bo nie były ruszane ale jakoś poszło i się dobrałem do tego. Dziś po południu jeszcze zrobię ten schowek,żeby wyciągnąć tą listwę ... Zobaczymy czy Michał masz rację.. Tydzień zleciał mega szybko a na popołudnie do pracy .. Od rana brak czasu.. No i zobaczymy może dziś ogarnę temat w końcu. :wink:

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

Michał widać dziecko,że spać nie możesz i porno się ogląda.. 4:40 ten już na nogach :decayed: Co jak co ale prace mam zajebistą. Sobota, niedziela wolna jeżeli mam nadgodziny to 50 % więcej płacone a jak chcę iść w sobote to płacą mi 100 % czyli 2 dniówki. :decayed: Lepsza z prac którą miałem. :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.