Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powitać: ) Arku co to za pani?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 295,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To chyba Arka ogrzewanie postojowe:grin:

Opublikowano

Siema siema i do pracy isc trzeba :)

Opublikowano

Żadne tam mody Sylwek auto trzeba sprzedać chyba,że jest inna opcja jeszcze. Zamiana na b5 sedan 1.8t albo pakowanie w to gazu i jazda ! :grin:

Darek współczuje ja od od piątku do wtorku mam wolne. :decayed:

Opublikowano

Pany wesołych i %%%% swiat ;)

Opublikowano
Żadne tam mody Sylwek auto trzeba sprzedać chyba,że jest inna opcja jeszcze. Zamiana na b5 sedan 1.8t albo pakowanie w to gazu i jazda ! :grin:

Darek współczuje ja od od piątku do wtorku mam wolne. :decayed:

A no widzisz, tylko sie potem nie dziwcie ze mody idą itp jak sie tyle robi :))

Rownież wesołych!

Opublikowano
Żadne tam mody Sylwek auto trzeba sprzedać chyba,że jest inna opcja jeszcze. Zamiana na b5 sedan 1.8t albo pakowanie w to gazu i jazda ! :grin:

Darek współczuje ja od od piątku do wtorku mam wolne. :decayed:

A no widzisz, tylko sie potem nie dziwcie ze mody idą itp jak sie tyle robi :))

Rownież wesołych!

o to to to WESOŁEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA:banan2:

Opublikowano

Ją dziś w pracy i dla was też chłopaki zdrowych i wesołych świąt

Opublikowano
  • Autor
Powitać: ) Arku co to za pani?

Znajoma ;)

---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Żadne tam mody Sylwek auto trzeba sprzedać chyba,że jest inna opcja jeszcze. Zamiana na b5 sedan 1.8t albo pakowanie w to gazu i jazda ! :grin:

Darek współczuje ja od od piątku do wtorku mam wolne. :decayed:

A no widzisz, tylko sie potem nie dziwcie ze mody idą itp jak sie tyle robi :))

Rownież wesołych!

Ja tak samo w pracy ;(

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ----------

Zdrowych i wesołych ;)e5u9a3a3.jpg

Opublikowano

No to nick po małym lifcie

Opublikowano

Również wesołych i spokojnych świąt :wink:

Opublikowano

Panowie jak zdemontować plastikowe orginalne progi

Opublikowano

Ja zdejmowalem :) bardzo powoli podwazaj i zobacz czy idzie bo one sa klejone i naprawde ciezko tego nie polamac. Zacznij od gory czyli po otwarciu drzwi.

Opublikowano

No właśnie zauważyłem że są klejone a jakieś zaczepy są

Opublikowano

Pany Wesołych i Spokojnych :hi: i MOKREGO :kox:

127.jpg

Opublikowano
ge7ydyqe.jpg Powitać z rańca :D
Opublikowano

:hi: :hi: :hi: Powitać z Rana :hi: :hi: :hi:

49544_0728a0718b4558f207374c701d058146.jpg

Opublikowano

Poliftowe progi ściąga się super bo są bardziej gumowe. Przedliftowe to raczej masakra. Kiedyś je demontowałem w A80, zabawy na cały dzień.

Opublikowano

No właśnie pewnie w jeden dzień je ściągnę i teraz czym to przykleic?

Opublikowano

Klej od szyb :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.