Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja na drugą też sie pisze :hi:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Druga i pierwsza jak najbardziej :)

Opublikowano

Powitać pany naklejki super na jedną i druga bym się pisał: )

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Na obie się pisze:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

4evede4e.jpg

Rafcia new wlepy ;)

Opublikowano

Darek jakiej firmy masz wahacze ???

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/04/24/4evede4e.jpg

Rafcia new wlepy ;)

ci za***ie nie tfoje to nie pokazuj

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

:bicz:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/04/24/4evede4e.jpg

Rafcia new wlepy ;)

ci za***ie nie tfoje to nie pokazuj

---------- Post dopisany at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

:bicz:

Kozackie :grin:

Opublikowano

Ej Arek weź mi też zrób taką wlepę !:decayed:

Wszem ogłaszam,że moja niunia zostaje ze mną bo jednak żal się rozstawać z dobrze chodzącym autkiem... Ale za to zostanie potraktowana LPG w najbliższym czasie. :grin:

PS: Auto do końca roku nabierze rumieńców.. Do czerwca chcę założyć LPG i muszę wymienić sprężyny,wahacze i drążki, potem przyciemnianie szyb i felgi. :wink: Czas zadbać o to autko! :naughty:

Opublikowano

Dawid nie wierze ci dopoki nie zobacze bo za duzo planow masz na minute :)

Michal wachacze MS -master sport bo to sa te "tanie i dobre" teraz mam je drugi raz bo poprzednie po ok 40tys. Padly i to tylko najbardziej ucierpialy dolne banany.

Jakbyscie robili wlepy z nickiem to moze bede zainteresowany bo jak narazie pisze sien tylko na 1 wlepe vag wlkp.

Opublikowano
Dawid nie wierze ci dopoki nie zobacze bo za duzo planow masz na minute :)

Michal wachacze MS -master sport bo to sa te "tanie i dobre" teraz mam je drugi raz bo poprzednie po ok 40tys. Padly i to tylko najbardziej ucierpialy dolne banany.

Jakbyscie robili wlepy z nickiem to moze bede zainteresowany bo jak narazie pisze sien tylko na 1 wlepe vag wlkp.

Zobaczymy bo mam 2 opcje albo auto zostanie ze mną i będę odkładał na b6 albo w sierpniu jak ojciec wróci to rodzice ode mnie je odkupią. Więc stoje w kropce czy w to inwestować czy też nie.

PS: Nie chce inwestować w to jeżeli rodzice odkupią bo kasa pójdzie na b6 i dalsze plany. A jak nie to dopiero zacznę w to inwestować. Dlatego tyle planów i pomysłów na minutę.

Opublikowano
Dawid nie wierze ci dopoki nie zobacze bo za duzo planow masz na minute :)

Michal wachacze MS -master sport bo to sa te "tanie i dobre" teraz mam je drugi raz bo poprzednie po ok 40tys. Padly i to tylko najbardziej ucierpialy dolne banany.

Jakbyscie robili wlepy z nickiem to moze bede zainteresowany bo jak narazie pisze sien tylko na 1 wlepe vag wlkp.

Ok ok dzięki Prezes:hi: też własnie je miałem na oku :wink:

---------- Post dopisany at 06:43 ---------- Poprzedni post napisany at 06:41 ----------

Powitać :hi:

Opublikowano

Powitać. panowie: )

Opublikowano
  • Autor

:hi:jakbyście chcieli wlepy jakieś możecie do mnie ale tylko przyn jakieś ilości będe drukował a nie pojedyńcze szt :-)

Opublikowano

To niech każdy zamówi po 2-3 sztuki to już będzie jakaś ilość :decayed:

Powitać :hi:

Opublikowano

Jaka chcesz Dawid ja moze bym sie skusil na MICHU B5:decayed:

Opublikowano
Jaka chcesz Dawid ja moze bym sie skusil na MICHU B5:decayed:

te te te czego mnje tu liftingujesz niki he :decayed:

Opublikowano
Jaka chcesz Dawid ja moze bym sie skusil na MICHU B5:decayed:

te te te czego mnje tu liftingujesz niki he :decayed:

Bo tamten nie widzial mi sie:wink:

Opublikowano

jakiego spota może abo co czy jak?:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.