Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

weekend do bani bedzie :thumbdown: i mokry :grin:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 295,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A fpiz*u to trza pić

Opublikowano
A fpiz*u to trza pić

:thumbup1::banan:

Opublikowano

W niedziele ma być nawet nieźle może jakiś grill ? :decayed:

Opublikowano
W niedziele ma być nawet nieźle może jakiś grill ? :decayed:

jaki grill od eski czy od RS ? :grin::hi:

Opublikowano

Wystarczy poliftowy. Ja w sobotę lecę na skorzęcin bo jest ogólnopolski A3 kolegów odwiedzić i pojeść :decayed:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Ps: Panowie macie tutaj pobawcie się :decayed:

Tester nickw ť UW-Team.org -- TESTER NICKU :decayed:

Opublikowano
Wystarczy poliftowy. Ja w sobotę lecę na skorzęcin bo jest ogólnopolski A3 kolegów odwiedzić i pojeść :decayed:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ----------

Ps: Panowie macie tutaj pobawcie się :decayed:

Tester nickw ť UW-Team.org -- TESTER NICKU :decayed:

Leć leć tylko parasol wez :grin::grin:

h*j z A3 wole Bpiuntke :naughty:

Opublikowano

a3 ładna jest w modelu od 2003 rok:hi::hi:

Opublikowano

A ją dziś dostałem paczkę i instaluje głośniki: )u6urytys.jpg4ujysere.jpg jeszcze zostanie mi do ogarniencia przód: ) ale też pewnie tam zawita Hertz: )

Opublikowano
A ją dziś dostałem paczkę i instaluje głośniki: )http://img.tapatalk.com/d/14/04/26/u6urytys.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/04/26/4ujysere.jpg jeszcze zostanie mi do ogarniencia przód: ) ale też pewnie tam zawita Hertz: )

:banan:bedzie baaaaaaaaal :decayed:

Opublikowano
A ją dziś dostałem paczkę i instaluje głośniki: )http://img.tapatalk.com/d/14/04/26/u6urytys.jpg http://img.tapatalk.com/d/14/04/26/4ujysere.jpg jeszcze zostanie mi do ogarniencia przód: ) ale też pewnie tam zawita Hertz: )

I tu zacytuje mojego znajomego lakiernika "chłopie w środku normalnie dyskoteka " :dancing::dance:

Opublikowano
:decayed: No powiem że efekt jest super to jest to: ) jak zrobię przednie nagłośnienie to sub nie potrzebny już teraz na spojlerze musiałem dokręcić stop bo zaczął dawać znać że się poluzował. No i jutro pewnie pojadę do sklepu zamówić parę rzeczy do auta takie jak korek wlewa oleju lampek tablicy rejestracyjnej postojówki takie tam: )
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Sylwek działaj, działaj chłopie ;)

Opublikowano
Sylwek działaj, działaj chłopie ;)

Ty tez chłopie :grin:

Opublikowano

Michu pożyjemy zobaczymy :)

Opublikowano
Michu pożyjemy zobaczymy :)

Halina ogarnij chociaz sprężyny proszę cie :naughty:

Opublikowano

Spoko loko muszę bo już są w tragicznym stanie.. :facepalm:

Opublikowano

No mam sporo do ogarniencia ale w miarę jak kasa pozwoli to może i lakier ogarne a z czasem może też jakieś ładne alu kto wie: )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.