Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no w pozku ale mnie to chodzi zeby taki bajer był u mnie na lapku tydzień szukam po netach i nie ogarniam:wallbash:przywioze ci mojego to mi zainstalujesz :decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 295,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pamiętam że kiedyś męczyłem się z tym na Viście (zanim nie wywaliłem jej w kosmos i nie zainstalowałem XP). Generalnie chodziło, ale trzeba było wjeść prawym myszy, właściwości, zgodność i uruchomić w zgodności z XP.

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

PS: jeśli chodzi o proste sprawdzanie błędów to ja używam Polskiego VAGa. Moim zdaniem do odczytywanie błędów nadaje się - i zaraz wsio po polsku. A od reszty mam VAG-COM.

Opublikowano

ja potrzebuje tylko vaga do adaptacji bo tak to używam tez polvaga

Opublikowano

Ty masz te dokladki na klape ??

Zdejmijcie je :)

A co do vag'a to weź ściągnij cos z chomika i zainstaluj. Tylko 7 32bit musi byc i wszystko dziala mam 3 komp z rzędu i nie mam z niczym problemu :)

Opublikowano

Zdejmę jak zmienię klapę na poliftową :decayed: Teraz mi się nie chce :grin:

Opublikowano

64 bity mam a ten chłam z chomika to dzizas ku....ja pitole:decayed:

Opublikowano

Powitać Państwa:hi:

U mnie grzeje się przednia szyba czołowa a bagażniku na wymianę. Moja była popękana i za to przed imprezą zabrali mi niebiescy dowód. W sumie dobrze zebrałem się w końcu na wymianę a tak nie było kiedy. :decayed:

Opublikowano

Ja mam vaga z chomika i nie narzekam :hi:

Opublikowano

Powitać ją mam vag com z kabelek z płytka dostałem nie narzekam na niego

Opublikowano

Szykuje sie jakiś spot tu wg :whistling:

Opublikowano

Mówi wasz prezes!

Wszystkie spoty na 2014r odwołane! :grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::buahaha::buahaha:
Opublikowano
  • Autor
Mówi wasz prezes!

Wszystkie spoty na 2014r odwołane! :grin:

możecie się spocić ja na razie pracuje i nie mam jak przyjechać

Opublikowano
Mówi wasz prezes!

Wszystkie spoty na 2014r odwołane! :grin:

możecie się spocić ja na razie pracuje i nie mam jak przyjechać

Arek po sobotniej imprezie dosyć byłem " SPOCONY" :polew: Swoją drogą jakoś nikt nie wychodzi z inicjatywą :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Mówi wasz prezes!

Wszystkie spoty na 2014r odwołane! :grin:

możecie się spocić ja na razie pracuje i nie mam jak przyjechać

Arek po sobotniej imprezie dosyć byłem " SPOCONY" :polew: Swoją drogą jakoś nikt nie wychodzi z inicjatywą :decayed:

możecie sami organizować ;)

Opublikowano

Dzisiaj moja niunia przeżyła operację. Dostała nową szybkę i przy okazji " Już wiem czemu tak cholernie mi parują szyby i nie dmucha dobrze climatronic"

1. Wymiana Szybki

13052014_003.jpg

2. Mój piękny filtr i szok który przeżyłem gdy to zobaczyłem

13052014_006.jpg

3. I piękna szybka od Łysego :decayed:

13052014_009.jpg

Jednak Polska policja robi dobre uczynki. Znalazł się pretekst,żeby ją wymienić. :decayed:

Opublikowano
:shock3::shock3:
Opublikowano

Taaaaak taaaak to właśnie moje wozidło jest za***ane mułem od wnętrza silnika.. Eh aż żałuję,że nie zajrzałem wcześniej tam... :facepalm: Po wypłacie wszystko leci na nowe filtry, świece, olej VALVOLINE itp.

Opublikowano
Dzisiaj moja niunia przeżyła operację. Dostała nową szybkę i przy okazji " Już wiem czemu tak cholernie mi parują szyby i nie dmucha dobrze climatronic"

1. Wymiana Szybki

http://s9.postimg.org/6rpxe2yff/13052014_003.jpg

2. Mój piękny filtr i szok który przeżyłem gdy to zobaczyłem

http://s27.postimg.org/ao4kwyfu7/13052014_006.jpg

3. I piękna szybka od Łysego :decayed:

http://s16.postimg.org/d05p3g941/13052014_009.jpg

Jednak Polska policja robi dobre uczynki. Znalazł się pretekst,żeby ją wymienić. :decayed:

koorwa aleten filtr to przeginka

kup sobie węglowy kapke droższy ale smrodu nie puszcza

Opublikowano
Dzisiaj moja niunia przeżyła operację. Dostała nową szybkę i przy okazji " Już wiem czemu tak cholernie mi parują szyby i nie dmucha dobrze climatronic"

1. Wymiana Szybki

http://s9.postimg.org/6rpxe2yff/13052014_003.jpg

2. Mój piękny filtr i szok który przeżyłem gdy to zobaczyłem

http://s27.postimg.org/ao4kwyfu7/13052014_006.jpg

3. I piękna szybka od Łysego :decayed:

http://s16.postimg.org/d05p3g941/13052014_009.jpg

Jednak Polska policja robi dobre uczynki. Znalazł się pretekst,żeby ją wymienić. :decayed:

koorwa aleten filtr to przeginka

kup sobie węglowy kapke droższy ale smrodu nie puszcza

Właśnie o takim myślę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.