Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ano, bo do filtra się zagląda :decayed: Pamiętam jak kumplowi w B4 wymieniałam nagrzewnicę. Wyjęliśmy filtr kabinowy który.... rozleciał się w rękach. Chyba jeszcze ori :decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 296,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rafał ty mi lepiej powiedz jak zrobić takie białe podświetlenie zegarów jak masz. :wink:

Opublikowano
Rafał ty mi lepiej powiedz jak zrobić takie białe podświetlenie zegarów jak masz. :wink:

Wymienić na liczniki po II lifcie :decayed:

Opublikowano

Haha tak tylko ile z tym grzebania :grin:

Opublikowano

No trochę jest. Zawsze można zrobić sobie przejściówkę ze starych na nowe liczniki żeby nie ciąć kabli - po za tym lutowanie w takim miejscu nie należy do najłatwiejszych. Kwestia też gdzie masz immo. Czy jeszcze po za licznikami czy już w licznikach. Bo jak w licznikach to sprawa się trochę komplikuje. Już teraz nie pamiętam dokładnie, bo mnie temat nie dotyczył, ale chyba jest problem w przypadku kiedy immo jest w liczniku a auto jest z I lifta i chce się zmieniać na liczniki z II lifta. Mogę się mylić ale chodziło chyba o inny typ immo. W przypadku aut gdzie immo jest po za licznikami nie ma żadnego problemu. Tak samo jeśli chodzi o podłączenie radia do FISa. Ja mam już liczniki z II lifta które obsługuje komunikację cyfrową, więc nie ma żadnego problemu żeby podłączyć radio na przykład z B6. Liczniki z przed II lifta nie obsługują komunikacji cyfrowej więc trzeba dawać adaptery.

Po za tym u mnie to jeszcze całkiem inna bajka bo mam silnika z II lifta, więc liczniki mam między innymi po to żeby nie bawić się w wyłączanie immo w ECU. Nie wszystko jeszcze podłączyłem, bo czeka mnie jeszcze sygnalizacja otwarcia pozostałych drzwi, klocki, muszę wrzucić instalację poduch żeby podłączyć poduchy w siedzeniach i pasy pirotechniczne itp. Ostatnio podłączyłem płynną regulację wycieraczek z polifta :decayed: Fajny bajer, bo są 4 pozycje czasowych wycieraczek, plus zależne to jest jeszcze od prędkości auta, więc można idealnie dobrać sobie czas pacy wycieraczek.

Opublikowano
  • Autor
Dzisiaj moja niunia przeżyła operację. Dostała nową szybkę i przy okazji " Już wiem czemu tak cholernie mi parują szyby i nie dmucha dobrze climatronic"

1. Wymiana Szybki

http://s9.postimg.org/6rpxe2yff/13052014_003.jpg

2. Mój piękny filtr i szok który przeżyłem gdy to zobaczyłem

http://s27.postimg.org/ao4kwyfu7/13052014_006.jpg

3. I piękna szybka od Łysego :decayed:

http://s16.postimg.org/d05p3g941/13052014_009.jpg

Jednak Polska policja robi dobre uczynki. Znalazł się pretekst,żeby ją wymienić. :decayed:

powiedz mi jaki hajs za szybę i montaż ?

Opublikowano

Z łysym dobrze się negocjuje więc:

-Szyba 90 zł

-Wymiana normalnie 110zł

- U mnie uszczelka do wymiany koszt nowej 40 zł

SUMA: 240zł

Opublikowano

To zależy jaki licznik

Opublikowano

Jadę do Bydgoszczy i po drodze szyld na chacie: SPYZEDAM

Opublikowano

Słownik za drogi albo taka rudera,że litery zaczęły same uciekać. :decayed:

Opublikowano
Słownik za drogi albo taka rudera,że litery zaczęły same uciekać. :decayed:

Co najlepsze chata niczego sobie.

Opublikowano

KETE :banan::grin::grin:

Opublikowano

Panowie zmiana nicku z BLACKCOOL na -----> KeteO

Mój piękny filtr i silnik przed i po małym czyszczeniu.

14052014_004.jpg

14052014_007.jpg

14052014_001.jpg

14052014_009.jpg

Opublikowano

To jeszcze nie to :grin::grin:

Opublikowano

No gratki, ładnie wyszło. Swojego też muszę kiedy ogarnąć bo zaszedł kurzem :decayed:

Opublikowano
ZMIEŃ NA KIKI :banan::banan:
Opublikowano
No gratki, ładnie wyszło. Swojego też muszę kiedy ogarnąć bo zaszedł kurzem :decayed:

Ja się dopiero rozkręcam. Audi zostaje to trzeba zadbać i dopiero teraz wprowadzam duże zmiany tylko co miesiąc jakaś rzecz wpadnie. :)

Po wymianie szyby czas na wahacze, springi,drązki kierownicze i końcówki.. Tylko po wymianie szyby przez tydzień nie podniosę na lewarku bo nie można... Gość powiedział,że 2 tygodnie ale bez przesady.

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

PS: Mi nick się podoba tobie nie musi. Poza tym krótszy i bardziej składny niż Black Cool

Opublikowano

Słabo sie postarałeś :thumbdown::thumbdown:

CAM00284.jpg TAK POWINNO BYĆ :grin:

Opublikowano

Ja wiem,że ty masz tyle czasu w pracy,ze możesz wacikiem to czyścić na kolanach :grin::grin: Serio mówiąc spokojnie, powoli do celu co miesiąc jakaś rzecz wpadnie. Teraz jak wymienie te części mechaniczne to będę się brał za przód. Swoją drogą nowa szyba to jest to auto zaczyna mi się podobać. A tanie rzeczy to nie są. Dobrze,że od łysego tanią szybę wyłapałem. :decayed:

Opublikowano

No i pięknie ;)) niestety jezdze cinquacento do pracy wiec po pracy to robie :grin:

MAŁY UP WPADŁ :wink:

CAM00564.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.