Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj szyba i przegląd jutro odwiedziny policjantów i urzędu komunikacji po dowodzik :D

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

LABIEL powiedz mi jak halogeny ogarniałeś u siebie.. Ciąłeś otwory w kratkach od przedlifta czy pasują od polifta kratki pod halogen?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 294 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Słabo sie postarałeś :thumbdown::thumbdown:

http://s27.postimg.org/tkzwakxj3/CAM00284.jpg TAK POWINNO BYĆ :grin:

jak tak będziesz plakował ten silnik to ci kiedy wybuchnie od oparów :decayed:

Opublikowano

Spokojnie do tego nie dojdzie bo jest dbany :thumbup1:

Opublikowano

może by jakiego spota w niedziele zapodał he?

Opublikowano

Ja tam jestem za :wink:

Opublikowano

Powitać ją u siebie dziś założyłem pokrywę pod silnik i teraz zacznę ogarnąć komorę silnika a tu kurz szaleje: ) poszukuje parę gratów do komory może ktoś ma osłonę pompy abs osłonę filtra i takie tam

Opublikowano

Czymu nie :grin: mam w planach na zakupy jechac do Konina wiec luzik :wink:

Opublikowano

Ciąłem kratki od przedlifta. Poliftowe chyba nie pasują, bo polift ma większe otwory w zderzaku.

Opublikowano
  • Autor

Dobry:hi:

1a568311503d18a3e77037836499acb5.jpg

Opublikowano

Arek do mnie bajeruje lepsza

Julia_1.jpg

Labiel halogeny masz ori od polifta ? Ja szukać będę ale chyba zółtych albo Ori białych zastanowię się jeszcze.

Opublikowano
  • Autor
Arek do mnie bajeruje lepsza

http://s30.postimg.org/v3oy7cpyl/Julia_1.jpg

Labiel halogeny masz ori od polifta ? Ja szukać będę ale chyba zółtych albo Ori białych zastanowię się jeszcze.

Ty nie masz co robić i piszesz z wieloma tak jak z Balonikiem :grin::grin::grin:

:naughty:

3be32ac746eee229e815f150c5ab3f4d.jpg

Opublikowano

Otwieram sobie furtki na starość :grin:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

PS: LABIEL- wracajać do tematu licznika.. To ja mam poczatek 97 więc to jeszcze nie pierwszy lift bo one wychodziły koniec 97.. Poza tym mam na zegarze dużą ilość kresek więc immo mam poza licznikiem, przynajmniej tak wyczytałem z postu speca na forum Audi.. Zastanawiam się jak w takim przypadku jest z fisem? Czy jeżeli mam immo poza licznikiem to nie bd problemu z podnianą na fisa ?

Gość pisze tak:

Z licznikami w A4 B5 było tak:

zegarek analogowy z dużą ilością kreseczek na zegarku - imo poza zegarami

zegarek analogowy z kreskami na 12-3-6-9 (tzw międzylift) - imo w zegarach

zegarek cyfrowy białe podświetlenie (pełen polift) - imo w zegarach.

Ja u siebie wymieniałem ostatnio na taki z fis W sumie robota nie skomplikowana aż tak bardzo icon_wink.gif

Opublikowano

To z montażem fisa nie będzie problemu ze zmianą samego podswietlenia już tak

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Powitać.: )

Opublikowano

Nie, w sumie nie wiem od czego :decayed: Wyrwane kiedyś na allegro za 1 zł.

Opublikowano
  • Autor
Otwieram sobie furtki na starość :grin:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

PS: LABIEL- wracajać do tematu licznika.. To ja mam poczatek 97 więc to jeszcze nie pierwszy lift bo one wychodziły koniec 97.. Poza tym mam na zegarze dużą ilość kresek więc immo mam poza licznikiem, przynajmniej tak wyczytałem z postu speca na forum Audi.. Zastanawiam się jak w takim przypadku jest z fisem? Czy jeżeli mam immo poza licznikiem to nie bd problemu z podnianą na fisa ?

Gość pisze tak:

Z licznikami w A4 B5 było tak:

zegarek analogowy z dużą ilością kreseczek na zegarku - imo poza zegarami

zegarek analogowy z kreskami na 12-3-6-9 (tzw międzylift) - imo w zegarach

zegarek cyfrowy białe podświetlenie (pełen polift) - imo w zegarach.

Ja u siebie wymieniałem ostatnio na taki z fis W sumie robota nie skomplikowana aż tak bardzo http://www.audiklub.org/forum/images/smilies/icon_wink.gif

Do Fis Bierzesz sygnały z pinow które juz masz w aucie i kostka 16 pinowa bodajże. Podświetlenie nie zmienisz bo ja mam np tarcze od.spodu czerwone i trzeba to czyścić Rafał ma zrobione udało się ale ma Wskazówki marchewkowe nie takie czerwone a pełen polift ma osobne podświetlenie na wskazówki

Opublikowano

Wiem że ludzi bawili się w zdrapywanie tej czerwonej farby i zmieniali podświetlanie na niebieskie, albo białe - z różnym efektem końcowym. Ja raczej odpuściłbym sobie. Albo zmiana na liczniki po II lifcie, albo zostawiłbym czerwone podświetlanie które przecież też wygląda dobrze.

Opublikowano
  • Autor
Ja szukać będę ale chyba zółtych albo Ori białych zastanowię się jeszcze.

Nie ma żółtych ori tylko to jest folia

Opublikowano
To z montażem fisa nie będzie problemu ze zmianą samego podswietlenia już tak

A jakby kupić fisa już z podświetleniem białym ? Jeszcze musiał bym zapytać jakiegoś znawcę czy aby się nie mylę z tym immo ale prawdopodobnie jeszcze jest poza licznikiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.