Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale nie do zrobienia tak jak powyżej w przedlifcie.

Chyba ze chcesz zrobic sobie w ogole całe pomarańczowe :)

A kierunki kupuj tylko ori bym Cie na spocie nie widział z tymi clarami bo śrubokrętem wymontuje.

Tapnięte z iphona

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ale nie do zrobienia tak jak powyżej w przedlifcie.

Chyba ze chcesz zrobic sobie w ogole całe pomarańczowe :)

A kierunki kupuj tylko ori bym Cie na spocie nie widział z tymi clarami bo śrubokrętem wymontuje.

Tapnięte z iphona

Na allegro znalazłem ori przed lifty usa za 99 sztuka

Opublikowano

To Sylwek łap temat.

Skrecilem juz dzisiaj cały amorek gwintu mts w srode montaz i potem naprawa mojego kw.

Kolekcjonuje gwinty i grile bo mam s4, polifta i przedlifta :)

A właśnie nie chce ktoś kompletu foteli do b5 granych? Można sobie wymodzic za 80zl przod + tył.

Tapnięte z iphona

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Macie namiar na tego nemzii?

Tapnięte z iphona

Opublikowano
:hi: Dawid jak polecisz na uniejów to wpadnij po drodze do mnie :D

Sorry ale za późno było już jak to przeczytałem.. Nastepnym razem lecę w środę ale Ciebie pewnie nie będzie.:decayed:

Opublikowano
To Sylwek łap temat.

Skrecilem juz dzisiaj cały amorek gwintu mts w srode montaz i potem naprawa mojego kw.

Kolekcjonuje gwinty i grile bo mam s4, polifta i przedlifta :)

A właśnie nie chce ktoś kompletu foteli do b5 granych? Można sobie wymodzic za 80zl przod + tył.

Tapnięte z iphona

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Macie namiar na tego nemzii?

Tapnięte z iphona

Co tam za fotele masz? Chodzi ci o grzane?

Opublikowano
:hi: Dawid jak polecisz na uniejów to wpadnij po drodze do mnie :D

Sorry ale za późno było już jak to przeczytałem.. Nastepnym razem lecę w środę ale Ciebie pewnie nie będzie.:decayed:

no ja nie wiem o ktorej bede z pracy ale napewno nie wczesniej niz 17:wink:

Opublikowano
To Sylwek łap temat.

Skrecilem juz dzisiaj cały amorek gwintu mts w srode montaz i potem naprawa mojego kw.

Kolekcjonuje gwinty i grile bo mam s4, polifta i przedlifta :)

A właśnie nie chce ktoś kompletu foteli do b5 granych? Można sobie wymodzic za 80zl przod + tył.

Tapnięte z iphona

---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

Macie namiar na tego nemzii?

Tapnięte z iphona

Co tam za fotele masz? Chodzi ci o grzane?

Tak zwykłe mam placki tyle że podgrzewane :) a i pasowało by je tam podlutować :)

Opublikowano

Spoko, znajdzie się jakiś naiwniak który nie ma pojęcia o cenach :decayed:

Opublikowano

Haha no ciekawy jestem :decayed:

Opublikowano

Powitać panowie ją dziś jadę do konina po kostki do radia żonie kupiłem jej radio i przyszło z ucietymi. kostkami :facepalm: no i wosk do auta koloryzujacy: ) i dziś wieczorem do dzieła: )

Opublikowano
:hi: kuzwa ale grzeje:heat:
Opublikowano

No masakra u mnie w pracy też ciepło

Opublikowano

U mnie to samo nic dodać nic ująć na szczęście w na rano więc do 12 jeszcze nie jest najgorzej.. Ale od środy Wolne i Uniejów baseny, dupeczki i smażing. Urlop kilkudniowy trzeba wykorzystać. :decayed:

Opublikowano
U mnie to samo nic dodać nic ująć na szczęście w na rano więc do 12 jeszcze nie jest najgorzej.. Ale od środy Wolne i Uniejów baseny, dupeczki i smażing. Urlop kilkudniowy trzeba wykorzystać. :decayed:

Co ty, urlop chcesz wykorzystać na leżenie z d*pą? Do garażu i modzić!! :decayed:

Opublikowano
U mnie to samo nic dodać nic ująć na szczęście w na rano więc do 12 jeszcze nie jest najgorzej.. Ale od środy Wolne i Uniejów baseny, dupeczki i smażing. Urlop kilkudniowy trzeba wykorzystać. :decayed:

Co ty, urlop chcesz wykorzystać na leżenie z d*pą? Do garażu i modzić!! :decayed:

Dobrze gada Rafał polać mu:drunk:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi: po 12h yebania w budowlance:wink:
Opublikowano
  • Autor

:hi:

lingerie-friday-032-01242014.gif

Opublikowano

CAM00761.jpg

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

:hi: taka sytuacja :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.