Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja sie w week biorę za lampy te co na sel były będziem regenerować :decayed:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

podaj jeszcze tytuł tego kawałka i bedzie miód bo szukam i szukam i szukam......:decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja sie w week biorę za lampy te co na sel były będziem regenerować :decayed:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

podaj jeszcze tytuł tego kawałka i bedzie miód bo szukam i szukam i szukam......:decayed:

Mówisz masz szef :hi:

https://www.youtube.com/watch?v=N7pFTZVoRwk :banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Lista radiowozów z WLkp :)

PSL 01RS - Srebrna Octavia

PZ412AM- Czarna Insignia

PN 36008 - Czarna Insignia

PN 36028 - Niebieska Ceedka

PK 07040 - Ford Mondeo, zielony

PN 30279 - Skoda Octavia, czarna

PO 660AA - Skoda Octavia, niebieska

PGN 006AK - Opel Insignia, granatowy

PO 363AE - Skoda Superb, czarna

Opublikowano

Skąd ty takie tajne dane masz? Gdzie podsłuch założyłeś?

Opublikowano
  • Autor
Skąd ty takie tajne dane masz? Gdzie podsłuch założyłeś?

Panie to jest wyższa szkoła jazdy nie ogarniesz tego :decayed::guma:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:hi: co tu taka cisza :wink:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pytanie do Michała :

Ty masz 10mm dystanse z kołnierzem ? Czy masz większe?

Opublikowano

AUTO NA JUTRO GOTOWE WYSMALCOWANE :naughty:

CAM00801.jpg

Mam większe 13 mm prezez :wink:

przelot_12_1.jpg

Opublikowano

a co jutro masz?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

w_nocnej_bieliznie.jpg

---------- Post dopisany at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany at 06:35 ----------

zrobiłem mały up ze zdjęciami także zapraszam do naszej galerii:kox:

Opublikowano
a co jutro masz?:decayed:

Spocik na malcie w kleczewie :naughty:

https://www.facebook.com/events/434947409978983/438761379597586/?ref=notif&notif_t=event_mall_reply

---------- Post dopisany at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

:hi:

Opublikowano

Jak zwykle, jak coś się dzieje to nie ma mnie na miejscu.

Opublikowano

To lipa:kwasny:

Opublikowano
a co jutro masz?:decayed:

Spocik na malcie w kleczewie :naughty:

https://www.facebook.com/events/434947409978983/438761379597586/?ref=notif¬if_t=event_mall_reply

---------- Post dopisany at 07:02 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

:hi:

Ja akturat jutro odbieram auto z detailingu to by pasowało, ale jadę za garniakiem szukać :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

I po spocie aut było sporo brakowało was panowie by audi wlkp wschód zawitał :thumbup1: wiec jak nastepny bedzie to zapraszam :wink:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Fotorelacja i flmik nie bawem wiec czekam jak to wyszło :wink:

Opublikowano
I po spocie aut było sporo brakowało was panowie by audi wlkp wschód zawitał :thumbup1: wiec jak nastepny bedzie to zapraszam :wink:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Fotorelacja i flmik nie bawem wiec czekam jak to wyszło :wink:

To mówisz że Olek spisał się z organizacją. Kuźwa, jakby spot był tydzień wcześniej jak pierwotnie były plany to bym zawitał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.