Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
I po spocie aut było sporo brakowało was panowie by audi wlkp wschód zawitał :thumbup1: wiec jak nastepny bedzie to zapraszam :wink:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Fotorelacja i flmik nie bawem wiec czekam jak to wyszło :wink:

To mówisz że Olek spisał się z organizacją. Kuźwa, jakby spot był tydzień wcześniej jak pierwotnie były plany to bym zawitał.

Spisał sie i to b.dobrze byle do nastepnego :wink:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema :hi:

TAKA SYTUACJA LISTWY POLIFT NA POKŁADZIE :naughty:

CAM00810.jpg

CAM00809.jpg

Opublikowano

Michas listwy to ja...cdn

:wink:

Opublikowano

no panie :hi: czym klejone?

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

tylko jeszcze te klamki poszprejuj w kolor :decayed:

Opublikowano

Są w kolorze tylko carbon tam jest ;) lakiernik taśme mi łatwił z mieszalni :wink:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

JAK NA PIERWSZY SPOT ZORGANIZOWANY PRZEZ OLKA FREKWENCJA SPOKO :wink:

10501943_718170944887356_3695598150155472167_n.jpg

10509639_718171471553970_6326556498480862139_n.jpg

Opublikowano

Przed :facepalm:DSC_0107.jpg

Po:decayed:

DSC_0108.jpg

DSC_0112.jpg

Opublikowano

No teraz jest swietnie :wink:

Opublikowano

No powiem ci ze ładnie ja położyłeś :naughty: czekam do wypłaty i pakuje dystans 10 mm na przód bo za wąsko jest :grin:

Opublikowano
  • Autor

Panowie ktoś za tydzień pisze się na spot :whistling:

Opublikowano

Teraz szerszeń nabrał wygladu ja musze wpakowac dystans na tył bo opona obciera o springa :facepalm: ale jak narazie moze byc tył 62,5 przod61,5:grin:

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

mysle ze za tydzien dam rade :wink:

Opublikowano

1 jest na malcie myśle że na niedzielę ogarnę też ;)

Opublikowano

Powitać: hi: No bartek tak czułem że zawieszenie: ) no super to wygląda :naughty:

---------- Post dopisany 27-07-2014 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 22:55 ----------

:siema:

vag.jpg zamawiam naklejki ktoś może jedną :decayed:

a tu coś takiego

10487456_667264473323260_1538119027607700281_n.jpg

Opublikowano

Ostatnie zdjęcie Czorny :)

Opublikowano
Powitać: hi: No bartek tak czułem że zawieszenie: ) no super to wygląda :naughty:

---------- Post dopisany 27-07-2014 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 22:55 ----------

:siema:

http://s1.postimg.org/6oc9f4p2j/vag.jpg zamawiam naklejki ktoś może jedną :decayed:

a tu coś takiego

http://s16.postimg.org/exucr22oh/10487456_667264473323260_1538119027607700281_n.jpg

Co tam pisze na tej wlepie ;)

Opublikowano

1000 piosenek do auta co rozjebia ci bagażnik

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

na pierwszej fotce są te naklejki: )

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
1000 piosenek do auta co rozjebia ci bagażnik

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

na pierwszej fotce są te naklejki: )

tylko napisu nie idzie odszyfrować :D

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:10 ----------

:hi:

Opublikowano
:hi: ja tam napis rozszyfrowałem :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.