Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Os. Kosmonautów.

Świeczki wymienione.

Łeee - to prawie sąsiad ;) na Naramowicach, Zwycięstwa i Przyjaźni masz 3 kolejnych klubowiczów :)

na przyjaźni bywam często :wink: Ty jeździsz tą USA ?

Na przyjaźni kumpel wiśniowym sedanem w quattro :)

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

A z tym silnikiem to w garażu o kilka stopni się podniosła temperatura jak wjechałem ;) a było tak chłodno tam...

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Os. Kosmonautów.

Świeczki wymienione.

Łeee - to prawie sąsiad ;) na Naramowicach, Zwycięstwa i Przyjaźni masz 3 kolejnych klubowiczów :)

na przyjaźni bywam często :wink: Ty jeździsz tą USA ?

Na przyjaźni kumpel wiśniowym sedanem w quattro :)

na przyjaźni stoi była tomka i b6 USA a wiśniowej nie widziałem :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to ja nie wiem co was tak ciągnie na piątkowo i winogrady jak rataje i nowe miast takie piękne :decayed:

Opublikowano
to ja nie wiem co was tak ciągnie na piątkowo i winogrady jak rataje i nowe miast takie piękne :decayed:

Spokojne otoczenie, cicho, miło i jest gdzie zaparkować :decayed:

Opublikowano
  • Autor
to ja nie wiem co was tak ciągnie na piątkowo i winogrady jak rataje i nowe miast takie piękne :decayed:

Spokojne otoczenie, cicho, miło i jest gdzie zaparkować :decayed:

dobrze godo :wink:

Opublikowano

cicho miło i gdzie parkować to ja mam w słupcy :decayed: a nie tam poznań:decayed:

Opublikowano

Siema Bandyci! :decayed:

Nabyłem interfejs VAG (OBDII, OBDI i wtyk+luźne piny) jak ktoś by był w potrzebie to pisać :wink:

śmiga z vag-com, vwtool, vcds-lite, polski vag.

Pozdro 500!

Opublikowano
cicho miło i gdzie parkować to ja mam w słupcy :decayed: a nie tam poznań:decayed:

A no, ja też bym wolał siedzieć w Kleczewie, tym bardziej że garaż na miejscu.

Opublikowano
  • Autor
cicho miło i gdzie parkować to ja mam w słupcy :decayed: a nie tam poznań:decayed:

A no, ja też bym wolał siedzieć w Kleczewie, tym bardziej że garaż na miejscu.

ja mam garaż na miejscu :wink:

Opublikowano

W Pozku?

Opublikowano

pany dzisiejsze małe mody zmiana kapci przod gril przedlift w czarny mat i rozmyslanie nad lakierem flip-flop na felgi :D

Opublikowano
  • Autor
W Pozku?

u siebie w domu:wink:w Pozku można rezać pod blokiem :grin:

Opublikowano
pany dzisiejsze małe mody zmiana kapci przod gril przedlift w czarny mat i rozmyslanie nad lakierem flip-flop na felgi :D

Jaki rozmiar papci :D

Przymierzam sie do takiego czegoś ten sezon nie ale nastepny tak ;)

4404973278.jpg

Opublikowano
W Pozku?

u siebie w domu:wink:w Pozku można rezać pod blokiem :grin:

Aaa, no ja właśnie o chacie mówię. Tam mam garaż, kanał i pełno sprzętu. Coś tam w Pozku próbowałem robić, ale zawsze się okazywało że czegoś brakuj - choć już nieźle narzędzi nazbierałem. Po za tym jakoś mi tak nieswojo grzebać na parkingu. No cóż, ja chłopak z prowincji :grin:

Opublikowano
  • Autor
W Pozku?

u siebie w domu:wink:w Pozku można rezać pod blokiem :grin:

Aaa, no ja właśnie o chacie mówię. Tam mam garaż, kanał i pełno sprzętu. Coś tam w Pozku próbowałem robić, ale zawsze się okazywało że czegoś brakuj - choć już nieźle narzędzi nazbierałem. Po za tym jakoś mi tak nieswojo grzebać na parkingu. No cóż, ja chłopak z prowincji :grin:

trzeba wykupić wspólny monster audi garage na Poznaniu :grin:

Opublikowano
pany dzisiejsze małe mody zmiana kapci przod gril przedlift w czarny mat i rozmyslanie nad lakierem flip-flop na felgi :D

Jaki rozmiar papci :D

Przymierzam sie do takiego czegoś ten sezon nie ale nastepny tak ;)

http://s28.postimg.org/6qzow312h/4404973278.jpg

225/45/17 takie jak miałem kupiłem za flaszke na dobry sezon bo na zime pakuje fele w kameleon i na handel :D

Opublikowano
pany dzisiejsze małe mody zmiana kapci przod gril przedlift w czarny mat i rozmyslanie nad lakierem flip-flop na felgi :D

Jaki rozmiar papci :D

Przymierzam sie do takiego czegoś ten sezon nie ale nastepny tak ;)

http://s28.postimg.org/6qzow312h/4404973278.jpg

225/45/17 takie jak miałem kupiłem za flaszke na dobry sezon bo na zime pakuje fele w kameleon i na handel :D

tez sie przymierzam do sprzedaży ;) opony po 6mm jak nówki mysle ze pojda ;)) kameleon ale plasti dip ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.