Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pany dzisiejsze małe mody zmiana kapci przod gril przedlift w czarny mat i rozmyslanie nad lakierem flip-flop na felgi :D

Jaki rozmiar papci :D

Przymierzam sie do takiego czegoś ten sezon nie ale nastepny tak ;)

http://s28.postimg.org/6qzow312h/4404973278.jpg

225/45/17 takie jak miałem kupiłem za flaszke na dobry sezon bo na zime pakuje fele w kameleon i na handel :D

tez sie przymierzam do sprzedaży ;) opony po 6mm jak nówki mysle ze pojda ;)) kameleon ale plasti dip ??

nie plasti dip znajomy robi w firmie co ma swoja mieszalnie i powiedział ze cos ogarnie :decayed:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pany dzisiejsze małe mody zmiana kapci przod gril przedlift w czarny mat i rozmyslanie nad lakierem flip-flop na felgi :D

Jaki rozmiar papci :D

Przymierzam sie do takiego czegoś ten sezon nie ale nastepny tak ;)

http://s28.postimg.org/6qzow312h/4404973278.jpg

225/45/17 takie jak miałem kupiłem za flaszke na dobry sezon bo na zime pakuje fele w kameleon i na handel :D

tez sie przymierzam do sprzedaży ;) opony po 6mm jak nówki mysle ze pojda ;)) kameleon ale plasti dip ??

nie plasti dip znajomy robi w firmie co ma swoja mieszalnie i powiedział ze cos ogarnie :decayed:

to miodzio czekam na efekt :naughty:

Opublikowano
pany dzisiejsze małe mody zmiana kapci przod gril przedlift w czarny mat i rozmyslanie nad lakierem flip-flop na felgi :D

Jaki rozmiar papci :D

Przymierzam sie do takiego czegoś ten sezon nie ale nastepny tak ;)

http://s28.postimg.org/6qzow312h/4404973278.jpg

225/45/17 takie jak miałem kupiłem za flaszke na dobry sezon bo na zime pakuje fele w kameleon i na handel :D

tez sie przymierzam do sprzedaży ;) opony po 6mm jak nówki mysle ze pojda ;)) kameleon ale plasti dip ??

nie plasti dip znajomy robi w firmie co ma swoja mieszalnie i powiedział ze cos ogarnie :decayed:

to miodzio czekam na efekt :naughty:

spoko jutro bede miał próbki odcieni srebrnego koloru i powiem mu niech ogarnia kamyleona :D

Opublikowano

A mialby cos z czornego :decayed: bo dach bym pierdolnal na czarno plastidip/ plastilak. Spytaj sie o cene to bym z neta nie zamawial.

Michal felgi spoko ale tylko widze je w rozmiarze min 18 na 9-9,5j bo inaczej wygladac nie beda.

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

Do oemu zostalo juz niewiele czasu a ja ciagle w aucie siedze, zostal, fis i dystanse :/ wszystko jest tylko potrzeba .... czasu w piatek miale miec wolne to do roboty bo z centrali jada po jaki c**j to nie wiem.

W niedziele aktualny spot?

Nie ma ktos przycisku funk ?

Opublikowano

Dariusz alu 18 przód 8 tył 9 myśle że nastepny sezon bedzie na nich ;)

Elo :hi:

Opublikowano

Daj przod 8.5j bedzie lepiej :)

Opublikowano

Co się będziesz spuszczał, daj do okrągłego 10"

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
Daj przod 8.5j bedzie lepiej :)

Akurat z tych sa 8 i 9 wiec styka dystans nadrobi ;)

Opublikowano

:hi::kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi: powitac panowie :hi:

Opublikowano

Powitac

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:siema: Wszystkim :cool:

Opublikowano

co tam może ktoś wie tanie kratki nawiewu podswietlane

Opublikowano
  • Autor

co tam może ktoś wie tanie kratki nawiewu podswietlane

ostatnio na batalionie ktoś wystawił za 49 zł popatrz :guma:

Opublikowano

Psu w ogon jepana rasa klar ze zderzaka mi zlazi

Wysłane z mojego GT-S7560 przy użyciu Tapatalk

Opublikowano

Wal na gładki już :P

Opublikowano

Ta ino się hajs niezgadza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.