Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Uzupełnijcie profile Panowie żeby BANA nie było :D

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 296,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A kto nie ma uzupełnionego?

Opublikowano
  • Autor

A kto nie ma uzupełnionego?

NIe mówię o Tobie Dariusz ;) rozumiem że Twoim idolem jest HULK i próbujesz dojść do jego mięśni :banan:

Opublikowano

Tak :) teraz na zimę ciśniemy ostro no i juz garniaka zakładać nie musze :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak :) teraz na zimę ciśniemy ostro no i juz garniaka zakładać nie musze :wink:

no ślub raz w życiu ale są inne okazje na garniak również ;)

Opublikowano

:hi: jak dobrze pujdzie jutro pujda mody up :D:banan:

:facepalm: do szkoły Panie
Panie pisane z telefonu na szybko :D

Sylwek dzisiaj wpadla kiera esowa i białe kierunki w błotnik i kubełki mam zaklepane i lampy soczewki dzielone :D

Całość ok, soczewki dzielone bym odpuścił chyba ze ori i w dobrym prajsie.

:)

tez tak mysle zeby te lampy sobie odpuscic za to podstawek na kubki jeszcze jutro wleci i musze zamówic redukcje do kiery :D

Opublikowano
  • Autor

Bartek profil uzupełnij ;]

Opublikowano

Tak :) teraz na zimę ciśniemy ostro no i juz garniaka zakładać nie musze :wink:

no ślub raz w życiu ale są inne okazje na garniak również ;)

Garniak ma jakis zapas :) spoko od marca chudnę z chłopakami :decayed: by na wakacje był konkret :)

Musze audi swoje na warsztat odstawić bo do wymiany uszczelka pod pokrywa zaworów padła lewa, osłona przegubu, i do roboty cały tył hamulców, jak by ktoś miał z s4 to bym przygarnął :) bo mam na tył 255 z b6 ale nie wiem czy podejdzie z jarzmami itp.

Opublikowano
  • Autor

Tak :) teraz na zimę ciśniemy ostro no i juz garniaka zakładać nie musze :wink:

no ślub raz w życiu ale są inne okazje na garniak również ;)

Garniak ma jakis zapas :) spoko od marca chudnę z chłopakami :decayed: by na wakacje był konkret :)

Musze audi swoje na warsztat odstawić bo do wymiany uszczelka pod pokrywa zaworów padła lewa, osłona przegubu, i do roboty cały tył hamulców, jak by ktoś miał z s4 to bym przygarnął :) bo mam na tył 255 z b6 ale nie wiem czy podejdzie z jarzmami itp.

napisz na B5B czy na DB6 ;]

Opublikowano

Bartek profil uzupełnij ;]

a co mu brakuje ?

Opublikowano
  • Autor

Bartek profil uzupełnij ;]

a co mu brakuje ?

masz tylko dołączył a jakie auto itp nie masz spójrz na Darka Rafała czy na mnie jak mamy a jak Ty

Opublikowano

spoko zaraz to ogarne :D

Opublikowano
  • Autor

Widzisz od razu lepiej wygląda ;D

Opublikowano

faktyczne a nawet nie zwróciłem uwagi ze tego brakuje :D

Opublikowano
  • Autor

:facepalm: ja nosze okulary i ślepy jestem a Ty :grin:

Opublikowano

a na spota postaram sie dobic :naughty:


nie miałem czasu na forum tylko lookałem na chwile i nie przywiazywałem do tego uwagi :grin:

Opublikowano

Bartek Dawida namów :)

Opublikowano

Sylwek zobaczymy czy którys z nas bedzie w stanie kierowac :D a jak cos to ja go zbiore :D

Opublikowano
  • Autor

Bartek Dawida namów :)

Ty tak samo profil uzupełnij ;)

Opublikowano

Proszę :D


Rafał a ty też na spota zawitasz :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.