Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ile teraz kosztuje kategoria e do b mam zamiar się wybrać i ktoś może podpowie jaki koszt

Nie lepiej było by dołożyć i już zrobić C + E ?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

DARO powiedz mi ile dałęs za skóre ?? :wink:

Opublikowano

No myślę właśnie czy robić coś w sensie inwestować w siebie czy też może własną firmę ale raczej w siebie lepiej c+e od ręki można zrobić? Tyle że koszt wysoki i tak się zastanawiam co zrobić: /

Może dodam że no chodzi o kasę tak może dodatkowo nawet może sprowadzanie aut z zagranicy?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi: Sylwek rób c+e i bezwypadki z rajchu bedziesz ciagał moze sciagniesz co do klepania :grin:

Opublikowano

No też myślę co bardziej się opłaca?

Powitać. :hi:

A dziś znów stało się coś nieoczekiwanego znów upalil się mi kabel od wzmacniacza. :faceplam: nie wiem co jest grane ten sam u mego kuzyna napędza magnata 2000wat i skrzynia dual i u niego nic się nie dzieję co może być? (Dodam że kable są zarobione prawidłowo nawet lutowalem może bezpiecznik dać pod maskę bo jest przy wzmacniaczu)

Opublikowano

z zasady powinien być chyba przy aku tak się najczęściej montuje

Opublikowano

Ja mam przy wzmaku i jest ok od 2 lat :wink:

Opublikowano

Zastanawiam się czy Kondensator może dac lub wymiana wzmacniacza? Ew, naprawa coś musi być nie tak nowy kabel i już problem kupiłem na starym koninie u włodka powiedział że 2000wat spokojnie uciagnie i w takim wypadku coś nie gra?

Opublikowano

:siema:

DARO powiedz mi ile dałęs za skóre ?? :wink:

Ja dałem chyba 700zł za Full elektrykę podgrzewana, z ori wiązka, 4x boczki skóra elektryka, pasy, tunel lift z łokciem skóra, i do tego zaślepki pod fotel ktore wchodzą pod fotel (większa akcja tam jest ) :)

Opublikowano

:siema:

DARO powiedz mi ile dałęs za skóre ?? :wink:

Ja dałem chyba 700zł za Full elektrykę podgrzewana, z ori wiązka, 4x boczki skóra elektryka, pasy, tunel lift z łokciem skóra, i do tego zaślepki pod fotel ktore wchodzą pod fotel (większa akcja tam jest ) :)

Dzia bo tez sie po nowym roku przymierzam ;)

:hi:

Wesołych Świąt :wink:

wesolych-laskaxx-jpg_jpg_300x300_q85.jpg

Opublikowano

Panowie zdrowych wesołych świąt oby wszystkie mody wam się udały a paliwo było tanie :)

Opublikowano

:siema: Wszystkim Wesołych Świąt i udanych modów w nowym Roku :D:a4fan:

Opublikowano

Zdrowych i sokojnych świąt Panowie :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wesołych świąt :hi:

http://youtu.be/T_JgwLoSQWg

Opublikowano

No to Panowie jeszcze :
Żeby rotory nie pękały,
A bębny łatwo się spawały,
Gwinty po zimie nie zapiekały,
Ta-Technixy dobrze wybierały,
Nankangi się naciągały,
Błotników nie obcierały,
RSy potaniały,
A Futury w DARE nie występowały,
M54 oleju nie brały,
Lepiej od M3 latały,
E30-stki nie rdzewiały,
A w kebabach wentylacje nie powstawały,
W rurki się tylko laski ubierały,
A Ty byś nie musiał nosić sandały,
Germany driftowały,
I sezon trwał rok cały. :hi:

Edytowane przez Michu B5

Opublikowano

:)

Opublikowano

Żyje tu ktoś halo :hi:

Opublikowano

Prezenty odpakowujemy jeszcze :) a ja na serio odpoczywam po za***istym ciagu pracy w grudniu.

Tapniete z Galaxy Taba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.